Lauantaina Jania hymyilytti. Tänään ei hymyilytä enää yhtään, sillä Petteri ruunasi persut budjettiriihessä.
Jania ei hymyilytä enää
Anonyymi-ap
13165
0Äänestä
Muut lukivat myös
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 13
Vanhimmat
Kyllä jatkuu sama. Miksi persut välittäisi nuolla kokoomusta ja antaa leima kaikille EK:n vaatimuksille? Jos sen tekevät, niin turha haaveilla menestyksestä 2027.
Nuolevat jo nyt kokoomusta.
Kyllä. Persut ei pääse ministerin liksoille muuten kuin Kokoomuksen p*rsettä nuolemalla.
Itse asiasn ei päästä tänäänkään. Puliveivaus estää sen
Jani on komea intiaanikesämies ja hymykin kaunis niin mikäs hymyillessä :)
Käynti silmälääkärillä taitaa olla paikallaan.
Janin ilme on totinen ja sen ääni on muuttunut kimeämmäksi. Eikä ihme. Niin käy, kun ballsit viedään.
Saako kysyä ap mihin se hymy Mäkelän huulilta katosi Orpon toimesta? Sen ollessa Orpo, joka juuri Purran kanssa kävi toteamassa kameroiden edessä saman kuin Mäkelä aikaisemmin.😏
valtamediat tolloilleet uutisoinneissaan ihan sata nolla ja viimeisimmän infon jälkeen menee minuutti pari kun on taas opposition vuoro hyppiä seinille. Bensaa rasismikohuun heittäen niin kauan kunnes se menee vitsin puolelle.
Infotilaisuus herätti toimittajien puolesta vain ja ainoastaan myötähäpeää. Tyhmine kysymyksineen joille Orpo meinasi suuttua ja joille Purra meinasi nauraa.
Sitähän se on ollut alusta asti. Vitsi.
AntipersuKOPIOKONE sillä töin 24/7 että kopioi kaikkia maailman lehtijutut s24 palstoille avauksien muodossa tai kopioina niiden viestiketjuihin. Vaikka ei f hattuna ymmärrä lukemaansa eli mitä niissä lehtijutuissa sanotaan. 😁😁
Uli uli uli uli