Niin pitäisi uusi vehje ostaa ja siksi kysyn että onko se Skoda Enyaq hyvä peli, että voiko sillä tehdä maataloushommia, kuljettaa kaalia, kyntää ja semmoista? Saakohan siihen lumiauran kiinni?
Olisiko se Enyaq hyvä?
Anonyymi-ap
11313
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 11
Vanhimmat
Suattaapiha se toimmii lypsykonneenaki ..ainaki eukolle jos semmone sattuu olemaan. Ellei ole ni sitte nuapuri eukolle.
Miten tuossa on kosteuseristys hoidettu? Kaalinkuljetusta ajattelen! SuperBee saattaa sopia paremmin? Myös ainakin Pallelle. Jore
Osta mielummin Pollestar.
Jännä nähdä kuinka mieliala lääkityksen taho loppuu Toyotan omapojalla noin klo 22:00. Onkohan hoitajat ja lääkäri tietoisia asiasta?
Näytkö usein niitä omapoikia, ovatko ne samassa huoneessa?
Ogtaavista tein kylvökoneen, katki keskeltä ja pyörästä veto linkoon kun se levittää siementä tai apulantaa!
Olet huipputekijä! Saako laitteesta kuvan IS ja Iltalehti ovat kiinnostuneita asiasta.
Lupasivat maksaa palkkion kuvasta!
Paskapuhetta. Tarjosin kuvia Maaseudun Tulevaisuuteen ja Demariin, mutta ainoat lehdet, mihin lupasivat julkaisua olivat Pravda ja Kalle.
Kauheita paukkuja päästää pakoputkesta!
https://www.youtube.com/shorts/TP6MyKwc2Sk
Temokraatilla on aina käyttöä halkomakoneelle.
Siksi hän varastaa sen kapitalistilta.
Nyt on temokraatilla koodasa halkomakone.
Skoda Enyaq ei kulje kyntöpellolle ojankaivajaksi,
mutta kaalia tai muuta rahtia vetää se vakaasti.
Vuodenvaihteessa tai talvella, kun tie valkoinen,
voi lumiauran liittää — mutta varmuus ja turvallisuus!
Vain valtuutettu Skoda-osa ja asennus, niin
Enyaq ei petä matkaajaa tahi maatilan arkea.
Jore