Ikävää tuollaiset sotkuiset vessahommat

Miksi ihminen ei ole suunniteltu niin että tekisi vain kuivia papanoita jotka voisi laittaa suoraan kukkaruukkuun?
4131
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Viittaatko nyt matoihin

Äänestä

Syö ruohoa, jäkälää ja puunkuorta, niin ehkä se rakenne muuttuu papanoiksi.

Äänestä
  • Mut voi tulla joku vattapöpö, niin rakenne on superlöysä. Kuvittele semmonen kengänpohjaas... Aaaaah

    Äänestä

Jäämiehen haarakangas jurakaudelta. Kauhalla lisää mynthonia. WC -paperikki jo keksitty. -sivusta

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

Miksi ihminen ei ole suunniteltu niin että tekisi vain kuivia papanoita jotka voisi laittaa suoraan kukkaruukkuun?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu