Nainen, kun globalistit salamurhasivat adf edustajia

Niin toisinpäin olisi maailmalle paljon parempi.
Globut ovat roskasakkia.

:/
11126
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 11

Vanhimmat

Yritätkö olla joku kingi😂

Äänestä
  • En yritä vaan olen kingien kingi.

    :/

    Äänestä

  • Anonyymi00003 kirjoitti:

    En yritä vaan olen kingien kingi.

    :/

    \:

    Äänestä

korjaus Afd.
Asia vain on niin, että globalistit ovat maailman ongelmien takana.

:/

Äänestä

Huuhaahörhötkö muka osa marginaalista alternatiivimediaa? Alex Jones USA:n kuunnelluin mediakanava. Sekin puhuu globalisteista. Ickellä oli juutupissa noin 900 000 seuraajaa kunnes se bännättiin, juuri globalistien toimesta. Kun kerta Alex Jones inttää että hanavesi tekee sammakoista h0m0ja, niin sit se kans on niin :D! Populismi = Maalaisjärki, realismi.

Äänestä

Natsit on alhaisin rotu maan päällä

Äänestä
  • Tuolla itärajan takana niitä natseja riittää. Painukaa sinne, mutta älkää nyt silti menkö Ukrainaa valloittamaan niiden muiden natsien kanssa.

    Äänestä

Sun kannattais mennä osastolle ja ottaa vaan niitä lääkkeitä!

Äänestä

25:40 Niin Kuningas vastaa ja sanoo heille: 'Totisesti minä sanon teille: kaikki, mitä olette tehneet yhdelle näistä minun vähimmistä veljistäni, sen te olette tehneet minulle'.

25:41 Sitten hän myös sanoo vasemmalla puolellaan oleville: 'Menkää pois minun tyköäni, te kirotut, siihen iankaikkiseen tuleen, joka on valmistettu perkeleelle ja hänen enkeleillensä.

25:42 Sillä minun oli nälkä, ja te ette antaneet minulle syödä; minun oli jano, ja te ette antaneet minulle juoda;

25:43 minä olin outo, ja te ette ottaneet minua huoneeseenne; minä olin alaston, ja te ette vaatettaneet minua; sairaana ja vankeudessa, ja te ette käyneet minua katsomassa.'

25:44 Silloin hekin vastaavat sanoen: 'Herra, milloin me näimme sinut nälkäisenä tai janoisena tai outona tai alastonna tai sairaana tai vankeudessa, emmekä sinua palvelleet?'

25:45 Silloin hän vastaa heille ja sanoo: 'Totisesti minä sanon teille: kaiken, minkä olette jättäneet tekemättä yhdelle näistä vähimmistä, sen te olette jättäneet tekemättä minulle'.

25:46 Ja nämä menevät pois iankaikkiseen rangaistukseen, mutta vanhurskaat iankaikkiseen elämään."

Äänestä

Kun joku tarjoutuu hakemaan ruokaa kaupasta niin älä syö sitä.

Äänestä
  • Joo, tuota tapahtui eräälle tutulle.
    Hänellä oli kauppapalvelu, niin hänelle tuotiin jatkuvasti pilaantunutta ruokaa.
    Leivät ja hedelmät homeessa ja päiväykset samalle päivälle ym. ja viikon olisi pitänyt pärjätä niillä.

    :/

    Äänestä

Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

Niin toisinpäin olisi maailmalle paljon parempi.
Globut ovat roskasakkia.

:/

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu