Miten kännykkä toimii

Hki-Tukholma välillä, kaveri väittää ettei ollenkaan, ei puhe ei viestit?
7272
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 7

Vanhimmat

Pitäisi toimia ihan normaalisti nykyisissä puhelinliittymissä.

Äänestä

Siis laivallako?

Äänestä
  • Kaveri on varmaan kulkenut soutuveneellä, niin on kuuluvuus siksi ollut huono.

    Äänestä

  • Unohtui, laivassa Viking Line

    Äänestä

Ei välttämättä siellä laivan putkassa toimi, muualla kyllä aivan normaalisti.

Äänestä

Lähes koko matkan toimi kesällä. Pieniä katvealueita oli kun mentiin keskemmälle merta.

Äänestä

Minulla ainakin toimii hyvin, olen Turussa kakskerrassa😄 onko muita kuulolla välillä Helsinki Tukholma? Kuuleeko lohjaharju tai Naantali?🤣

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

Hki-Tukholma välillä, kaveri väittää ettei ollenkaan, ei puhe ei viestit?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu