Allakh Akhbar ja kaikki profeetan naiset, jotka ovat ymmärtäneet pohjoisen miestä paremmin kuin kukaan muu!
Väestö kiittää kaikkia avokätisiä muslimeja!
Jotka ovat ymmärtäneet totuuden paremmin.
Natzi ei tunnustanut, että islami billu on tuonut Suomelle miljardihelpotusta
5
223
Vastaukset
- Anonyymi
Solutautuminen on näillä verissä jotta siten kun aika on päitä tiputtelevat
- Anonyymi
Neljällä ja puolella miljardilla syotetään ja ylläpidetään näitä vuodessa
- Anonyymi
21:59
Trumpilta ”viimeinen varoitus” Hamasille
Yhdysvaltain presidentti Donald Trump vaatii Palestiinaa hallinnoivaa Hamasia hyväksymään sopimuksen, jonka mukaan se vapauttaisi panttivankinsa Gazassa.
Trump kutsui vaatimustaan ”viimeiseksi varoitukseksi”.
– Israel on jo hyväksynyt ehtoni. Nyt Hamasinkin on aika hyväksyä ne, Trump kirjoittaa omistamassaan Truth Social -palvelussa. Asiasta kertoo muun muassa uutistoimisto Reuters.
– Olen varoittanut Hamasia siitä, mitä ehtojen hylkäämisestä seuraa. Tämä on viimeinen varoitukseni, toista ei tule! Trump uhkaa. - Anonyymi
Karut tilastot paljastavat maahanmuuton epäonnistumiset
Maahanmuuttajien kotouttaminen ei ole onnistunut toivotulla tavalla, eikä näitten itsensä elättäminen työnteolla,
Siihen vaikuttaa se, että maahanmuuttoasiat ovat olleet tapetilla muun muassa hallituksen ”rasismiriihen” ja perussuomalaisten koventuneen maahanmuuttoretoriikan kautta.
Kohuun vaikuttaa etenkin se, että vieraskielisten osuudet Kela-tukien saajina alkavat olla kestämättömällä tasolla. Asiaan on pakko poliittisin toimin ryhtyä puuttumaan.
Iltalehden Kelalta saamien tietojen mukaan vieraskieliset muodostavat jo 29,5 prosenttia toimeentulotuen saajista, 25,7 prosenttia työmarkkinatuen saajista ja 20,3 prosenttia peruspäivärahan saajista. Helsingissä, Espoossa ja Vantaalla luvut ovat vielä paljon lohduttomammat.
NÄITEN KANSA KULKU ON PÄIN MÄNTYÄ- Anonyymi
tuhoisuuden levitäytyjät pistää maailman alkukantaisuuteensa nelinkontin konttaajiksi
kaiken muun tuhoten ja hävittäen
Ketjusta on poistettu 3 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Sannan kirja USA:n bestseller!
"Congratulations to Sanna Marin's HOPE IN ACTION, officially a USA TODAY bestseller!" Kertoo Scribner. Mitäs persut tä15111406- 288102
Metsäalan rikolliset
Jokohan alkaa vähitellen kaatua kulissit näillä ihmiskauppaa harjoittavilla firmoilla.565874Ruotsalaistoimittaja: "Sanna Marinin saunominen saa minut häpeämään"
Sanna Marinin kirja saa täyslaidallisen ruotsalaislehti Expressenissä perjantaina julkaistussa kolumnissa.....voi itku..1624749- 154671
Suomen kaksikielisyys - täyttä huuhaata
Eivätkö muuten yksilöt pysty arvioimaan mitä kieliä he tarvitsevat? Ulkomaalaiselle osaajalle riittää Suomessa kielitai324331Työeläkeloisinta 27,5 mrd. per vuosi
Tuo kaikki on pois palkansaajien ostovoimasta. Ja sitten puupäät ihmettelee miksei Suomen talous kasva. No eihän se kas844193- 843477
- 803240
- 481741