Eli pornostahan oli kysymys. Minulle on aina antanut granny-porno parhaat vibat. Se toimii ja tuo sitä raukeisuutta, mikä kruunaa koko session.
Oliko kaikki vain leffojen tuomaa kiihotusta.
Asia kiinnosti yhä enemmän. Lopulta uskalduin ja löysin itseni aidon grannyn vierestä nauttimasta ihon lämmöstä ja seksin kiihkosta.
Minä halusin lisää... Suomi24/tr ja taas mentiin.
Leffojen suhteen mielikuvani kritisoitui. Eli jos joku näytteli niissä liiaksi tai esimerkiksi ääni oli lainattu jostain toisesta otoksesta niin leffat eivät toimineet. Niissä oli oltava sitä itseensä, eli hikeä, ähellystä ja nautintoa.
Näin, koin ja yllätyin. Tiukat peput, pystyt siliconirinnat ja turpeat huulet saivat väistyä. Tilalle hiipi roikkuvat rinnat, löllöt masut ja paksut reidet.
Koin uudestaan aitoa mummolämpöä ja siis tiesin kuinka kiihottavalta tuntui käsien kosketus iäkkään ihon pinnalla. Leffat saivat jälleen uutta hekumaa.
Syöksyin päätäpahkaa suihkuun mummunseurassa. Painoin kiihkosta värisevän täyteläisen iäkkään vartalon viileää kaakeliseinää vasten ja annoin käteni vaeltaa roikkuvaa masua myöden turpean sämpylän uurteeseen....
Terveisin: onnellisesti koukussa mummoon ;-)
50+=ok 60+=toimii 70++ =nyt rokkaa!!
10
799
Vastaukset
- Anonyymi
Spede se taas onnellisesti pilleri huuruissa sekoilee
- Anonyymi
No se spede mikään uus juttu tuo on. Sehän sulle niuvanniemeläiselle ihan arkipäiväistä.
- Anonyymi
No joko pillereittes teho lakkasi.
- Anonyymi
Salma Hayek on 59 v ja maailman kaunein nainen. Peittoaa kenet tahansa nuoremman. Pökerryttävän kaunis.
- Anonyymi
Samanlainen sontatykki ku muutkin akat
- Anonyymi
Miksi nainen ei saisi paskantaa kuten muutkin ihmiset? Maailmasi on vajaa.
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Samanlainen sontatykki ku muutkin akat
Ai ja sinä olet muumi vailla persereikää.
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Miksi nainen ei saisi paskantaa kuten muutkin ihmiset? Maailmasi on vajaa.
Ei muumit pesty paskantaa. Sehän tuota muumimammaa ketuttaakin.
- Anonyymi
No voi pientä reppanaa. Kukas sulle tuon tavas ja huomasi pikku virheen. Sä olet se lukutaidoton apina ilman äitiäsi et täällä olis.
Ketjusta on poistettu 5 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Riikka vie Suomen kohta ykköseksi työttömyyskisassa
Espanja: 10,5 % Suomi: 10,3 % Ruotsi: 9,3 % Kisa on tiukkaa, mutta Riikalla hyvä draivi päällä. Vasemmistolaisen päämin2463342Miten juhlitte ensi lauantaina?
Se on kalenteriin merkitty juhlapäiväksi, niin sitä kai kuuluu juhlia.3642992Minkähän takia ns. persuille ei tunnu työ maistuvan?
Vaikuttavat olevan joutoväkeä syystä tai toisesta – työttömiä tai työeläkeloisia. Muiden rahoilla pötköttelevää väkeä,202008Suomen veroaste 5 %-yks liian matala
Palauttamalla kokonaisveroaste 1990-luvun tasolle saadaan hyvinvointivaltion palvelut rahoitettua ilman velan ottoa.821861Kolme neljästä suomalaisesta kannattaa miljonääriveroa
Kertoo vasemmistoliiton teettämä kysely. Veron ulkopuolelle jätettäisiin asunto. "Puolet vastaajista oli sitä mieltä, e651788Kumpaan rahat, mummojen vaippoihin vai Nalle WahIroosille?
JOS siis sinä saisit päättää?591662MTV: Harvinainen haastattelu! Vappu Pimiä kommentoi vihdoinkin uutta TTK-juontajaa
TTK-juontajaspekuloinnit käyvät edelleen kuumana. Kenet sinä haluaisit uudeksi TTK-juontajaksi? Kommentoi alle! Lue,131553- 1251512
Evoluutioon ja alkuräjähdykseen uskominen vaatii todella vahvaa uskoa
Että tyhjästä syntyi ja kehittyi kaikki se mitä näemme ympärillämme.4851429Yleveron tuotto siirrettävä S-ryhmälle
Yleisradio on mukana kansanmurhassa. Tuollaista ei voi tukea verovaroin. S-ryhmä on ainoa selkärankainen iso toimija S11414