Onkelma vain on että pushupit vai pitäisikö mennä tallinnan kautta kuvaan notta uhkeuskerroin ois mahd iso ja valinta varmf
Teen hakemusta eduskuntavaaleihin, vinkkejä?
Anonyymi-ap
15162
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 15
Vanhimmat
Natsipiireissä pitää näyttää siveältä, mutta ankaralta. Mieluiten sais olla neitsyt, oikea blondi ja siniset silmät.
Riipputissit on hyvät
On perussuomalaisten puolueessa jopa vaatimus velttojen ja alaspäin valuvien suupielien lisäksi. Rajun ryyppäämisen aiheuttamista silmäpusseista saa myös lisäpisteitä. Ai mistäkö tiedän sen ? No helposti, tarkastelemalla nykyhallituksen ministeriaitiota.
Naaman pitää kiiltää että on aito spermaturpa.
Olet aivan liian yksinkertainen edes ehdokkaaksi.
Tuo on hyvä vaalilause: Mä oon yksinkertainen persu !
niin Teuvollekin sanottiin
Heikkotasoisia kaikki persut on.
Kyllä persut saavat ollakkin heikkotasoisia vaan matut eivät saa olla yksinkertaisia taikka humalassa.
Eikun vallan rohkeasti vaan pushupit ylle sillä kyllä persu sellaisiin voi vallan hyvin pukeutua.
Kansanedustajaehdokkaaksi ei saisi hyväksyä henkilöä jolla ei oma talous kunnossa.Myös pitää olla vähintään 10.n vuoden työkokemus työntekijänä.
Saisipas, monelle heikkolaatuiselle perusehdokkaalle pääsy kansanedustajaksi on ollut oman talouden pelastus.
pistä päälle kontula kolttu
Purra naamari on persuehdokkaalle parempi. Sen vittumainen irvistys takaa ihmisvihaajien äänet.
Laita samanlaiset liivit kuin Markku Kuortesaholla.