Sen toisen suhteen jankattiin keväällä niin mikä se lopputus oli? Mun kaipaamista et lopettanut sinakaan
Jos siitä asiasta
Anonyymi-ap
17231
0Äänestä
Muut lukivat myös
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 17
Vanhimmat
Miks et vastas
ei ainakaan mulle, minä en oo kaivannut ketään. myyny vaan ja luonut omaa elämää, niille joille se ei sovi, mitä tahdon heitetään pois, eikä oteta niille hyödyn tekemistä kärsimällä itse. eikä ole mitään saatu, saanut vaan suojata kaikkea etteivät saa vietyä ja, aiheutettua lisää huonoa ja, karseutta. hyi vittu minkälaista elämää tänne suunnittulevat ja minkälaista äijää. ohi on jo täältä. ei tehoa niiltä mikään.
onneksi en ole ikinä siitä tyylistä ja, tavasta tykännyt, eikä mikään liity heihin mitä on suunniteltu enkä ikinä ottaidi, edes miehenä kotiin tai edes, treffeille.
ovat jo ottaneet ja ottavat lisää takkiin, useat eri ryhmät. me palataan vaan omaan tyyliin, ja toki töitä meidän tyylillä ja, tavoilla voidaan tehdä kaikkien kanssa, mutta ei he siitä sitä hyötyä saa mitä hakevat. ei osaa saada muuten kun hakkaamalla ja, uhraamalla ja, estävät niitä jotka tuo hyötyä koska ei tule suoraan heille. sinne työstetöön koko ajan eri työpaikkoja, kevyempiä rahaprojekteja ja muita jotka on vapaita kaikille. estää samalla kaikkia linjoja ja, rahan seurantaa, ja, kiskontaa ja, luovat toivoa.
jokainen toimii eri tavoin eri tilanteissa, meidän jutut ovat rehellisiä ja, oikein tehtyjä ja, tuovat hyvää kaikille. itsestä on kaikki kiinni ja ainakin jo nyt vähentää otetta muista mitä jotkut pitää, luovat mahdollisuuksia ja erilaisia juttuja.
niihin yritetään saada vielä Kaupoille verovähennysoikeutta tai tukiprojekteja. samalla luo pohjaa ihmisten työn tekemiselle, terveydelle ja uusille lisäprojekteille.
ja yritetään tasapuolisesti nostaa kaikkia, lahjakkuuksia ja eri ammatteja esiin. rikastuttaa oikein muilta viemättä yksityishenkilöiden elämää ja, kitkeä pois tätä psykopaattista toimintaa.
meidän toiminta ja tyyli on yhteen hiileen puhaltamista meidön tyylillä, kokemuksella ja, ammattitaidolla ilman että pitää kitua ja, kärsiä ja kestää teidän psykopaattista toimintaa. Tämä on elämäntapa, myös työtä. rehellistä ei muita, alaa hakkaavaa, tai vuorottelevaa.
olen vaan yksi, meitä on niin sanottu työryhmä. jossa teoreettisesti mietitään laajijs tyylejä mitä voidaan käyttää yritysten tehokkuuksien, laadun ja liikevaihdon lisäämiseen niin että hyödyttää monia. yksi keino on oikea, markkinointi mikä työllistää monia, toinen on kansainvälinen yhteistyö, perheet, koulutus jne. teollisuus ja vihreä talous. me tehdään tätä muun elämän ja töiden ohella. joskus tulee tulostakin. mutta nämä ovat vain teoriaa ja ideoita. osaa viedään eteen päin.
en ymmärrä mitä noilla kirjoituksilla tarkoitetaan, ymmärrän vain sen että minua on kohdeltu projektin alusta asti epäoikeudenmukaisesti, siksi että minun mielipiteistä projektin aloittamiseen ei kysytty ollenkaan siihen liittyen mitä mnä haluan ja minkä ikäisen kanssa
On tullut aika kertoa tästä projektista palstasetä miten alkoi mistä alkoi jne
vastustus on kamalaa, estäminen suorastaan psykopaattista.
samalla avaraa suljettuja tietoisuuksia, levitetään hyvää ja, kehittävää tietoa ja edistetään mallia jossa ei hallita muiden rahoja ja elämää, tai rajoiteta, tehden tämä oikein. Eli tyyliin ja, tapaan älä hakkaa ja varasta, on muitakin keinoja 🙂😁🥰😘😍
tai älä tapa itseäsi, katso vielä nämä kortit, voi löytyä jotain mitä voi tehdä ilman että muut vihaa, tai teet pahaa jotta selviät.
oma vointini on todella huono, tuntuu etten jaksa oikein mitään..
Jankutus :/
Palsta on täynnä pelkkää saman jankkausta päivästä toiseen.