Ajattelin että sitä päivää ei ehkä tule koskaan, että joku koskettaisi, tuntuisi hyvältä järjellä ja keholla. että sellainen olisi vielä saatavilla ja jotain parempaa kuin oma rauha. Ajattelin että oma polkuni on sellainen yksin kuljettava mystinen metsäpolku… Mutta olinkohan väärässä…? Vai onko tämä ohimenevä hetki ja huomaan että eheei, ei kukaan ole se minun tyyppini.
Oli miten oli, juuri nyt tässä hetkessä iloitsen tästä tunteesta❤️
Oli miten oli, juuri nyt tässä hetkessä iloitsen tästä tunteesta❤️
Vastaukset 6
Vanhimmat
Ihanasti sanottu❤️olen varma siitä että tunne on molemminpuolinen. Olen ajatellut samoin. Nyt jostain on ilmestynyt ne tunteet,joista en tiennyt aiemmin. Tähtiin kirjoitettu.
Nyt voisit jo väistyä…
Tarkoitin sängystä ylösnousemista🙃..
Minusta usein toisen kosketus tuntuu hyvältä. Jos nyt joku hakee tanssimaan tai halaa. Mutta ihastuminen tai rakastuminen tai rakastaminen on eri asia kuin että on ihan kivojakin miehiä olemassa tai kosketus lisää mielihyvähormonia.
Onnea, ihana havainto❤️
Aattele sitä olemisen ihanuutta, ei korviin sattuvia iltahuutoja, kiiluvia silmiä, pistäviä amppareita. Ihanaa, rentoa yhdessäoloa vaan 😃