Rellunkulma meni konkurssiin!

Miten ihmeessä Majurit päästi kultakaivoksensa konkkaan?
Kai sentään Osa ja Tarvike jatkaa?
4555
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

eli esim rapmanni laitto kuvia
kaikki muut mukavia olleet paitsi sinä

Äänestä

niin arvaappa paljon kiinnostaa

Äänestä

Majuri perustaa uuden krääsäkaupan.

Äänestä

Kuule päättäjät ja tukijat valeen levittäjä köllipojuttelija syrjijät Haukkujat
Tissarin ei tartte ratsastaa kenenkään menestyksellä
Kutsuvieraslippu k 18 Robbie Williams olympia stadion keikalle 20.9 on aito
Sen osti Heta Hyttinen

Äänestä

Ketjusta on poistettu 7 sääntöjenvastaista viestiä.

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

Miten ihmeessä Majurit päästi kultakaivoksensa konkkaan?
Kai sentään Osa ja Tarvike jatkaa?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu