Tämä tiedoksi

Anonyymi-ap

jos yrität lähestyä minua vaikka lähestymiskielto ihan kaiken ikäisille annettu, tulet saamaan minulta henkisesti turpaan! Tanssi-illat loppuivat minulta jo noin puolitoista vuotta sitten, joten et voi enää koskaan nähdä minua siellä!

1

115

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Anonyymi
      UUSI

      En ole ollut henkisesti mukana projektissa enää moneen vuoteen! Ja kaikki ne vuodet olen voinut huonosti, koska menetin ainoan haaveeni toteutumisen yksitoista vuotta sitten kesäkuussa! Se tulee olemaan loppuelämäni ajan sellainen asia, josta kärsin ja kärsin myös siitä että prokjekti aloitettiin, se on saanut pelkkää pahaa aikaan koko sen ajan kun se on ollut häiritsemässä elämääni! Jokainen työpaikka pilattiin esityksellä! Miksi ette ymmärrä sitä kuinka vaurioittavia kaikkia ne vuodet olivat? Se mikä on tärkeintä nyt, on se että kaikki esitys loppuu, koska se ei tule koskaan saamaan mitään hyvää aikaan ja on tuntunut todella typerältä nähdä ja kokea esitystä! Ihmiset ovat naurettavia luullessaan että välittäisin heistä, mutta he jotka myös viihtyvät todella hyvin yksin ymmärtävät sen, ettemme ole kaikki samanlaisia, on tarve olla yksin ja niin ettei kukaan vaadi häneltä mitään! Siksi edes ystävyys ei kiinnosta kenenkään kanssa!

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Kumpi teki aloitteen?

      😃 häh
      Ikävä
      111
      4379
    2. Onko kaivattusi ulkoisesti

      paremman vai huonomman näköinen kuin exäsi? 🪤
      Ikävä
      79
      3553
    3. Oletko koskaan stalkannut kaivattuasi?

      Jos olet, miten olet stalkannut? Jäitkö kiinni? Onko hän stalkannut sinua? Jos on, miten suhtauduit?
      Ikävä
      84
      3415
    4. Just alkoi ottamaan päähän

      Miten voikin mennä näin, että koko päivän haluaa vain nähdä toisen ja lähelle. Sitten aivan salamana mieleen tulee kaikk
      Ikävä
      22
      3411
    5. Karhuryhmä

      Kellään tarkempaa tietoa miksi ja missä karhuryhmä ollut? Perheväkivaltaa vai huumeperintää kenties taas?
      Jämsä
      27
      3306
    6. Mitä kaikkea sä

      Olisit valmis tekeen mun eteen vielä? Vai oletko mitään?
      Ikävä
      76
      2974
    7. Mitä sä pelkäät

      Ettei tää etene?
      Ikävä
      89
      2933
    8. Raisionkaaren koira hyökkäys

      Taas nähtiin että koiriin ei voi luottaa. Eilen illalla vapaana ollut koira hyökkäsi Raisionkaarella kolmen henkilön kim
      Raisio
      67
      2855
    9. "Mielipide: Äärivasemmiston uhka on otettava vakavasti"

      Demokratia näyttäisi olevan Halla-aholle enemmänkin välttämätön paha kuin tavoiteltava asia. Väkivallan ihannointi ja m
      Maailman menoa
      45
      2810
    10. Tapa jolla kohtelit minua viimeksi miellytti erityisesti

      Osaat huomioida kauniisti ja katsot aina tilanteita yhteisen hyvän kannalta. Sitä arvostan erityisesti.
      Ikävä
      85
      2589
    Aihe