Seksiä ex-työkaverin kanssa.

Olen 58v mies. Minulla on facekaverina naispuolinen entinen työkaveri. Jossain vaiheessa pari vuotta sitten aloimme laittaa toisillemme kiusoittelevia viestejä. Viestimme muutuivat koko ajan rohkeammiksi. Viimein sain viestin, jota olin jo salaa toivonut: Tuu panemaan mua!
Minua ei tarvinnut kahdesti käskeä. Ajoin kyrpä kovana ex-työkaverini luo, missä hän odotti jo minua ilman rihman kiertämää. Levitin hänen reitensä ja aloin kiihkeästi nuolla hänen kiimaista pilluaan. Pillu maistui ihanalle ja kaluni vaan koveni ex-työkaverini ynähdellessä nautinnosta. Sitten työnsin kullini hänen pilluhuulille ja hitaasti sisään. Aah! Mikä ihana nautinto! Aloin panna kiihtyvällä tahdilla.
- Vittu nää oot hyvä naimaan, huohotti ex-työkaverini.
- Sulla on ihana pillu, vastasin ja jatkoin naimista. Vaihdoimme muutamaan kertaan asentoa ennen kuin kyrpäni alkoi sykkiä voimakkaammin ja sain valtavan orgasmin. Spermat ryöppysivät paineella pilluun ja olimme naimisesta aivan hikimärkiä.
Tätä ihanuutta jatkui noin puolikymmentä kertaa kunnes se loppui kuin seinään. En tiedä miksi. Nykyään runkkaan.
Onko muilla vastaavia kokemuksia?

3

1033

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Anonyymi

      Olet kenties nuori ja tulevaisuus valtava kuten Muurisen Miikalla. Tossa iässä naiset ja etenkin nuoret naiset kuolaavat ton ikäisten miesten perään ja se on fakta.

    • Anonyymi

      Jaahas spedellä taas diibadaaba liibalaaba trallallaa buaahaa

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Silmienvääntelijä-persut pääsivät Japanissa sarjakuvaan

      Torille! https://www.hs.fi/kulttuuri/art-2000011943173.html
      Maailman menoa
      177
      4995
    2. Nato kaatamassa Petterin haaveileman Tunnin junan?

      Nato edellyttää pohjoisessa Jäämereltä Rovaniemelle saakka kapearaitesta suoraa rautatieväylää, joka maksaa paperirahaa,
      Maailman menoa
      18
      4376
    3. Donald Trump pääsi samalle listalle Sanna Marinin kanssa

      Eli vasemmistolaisen Time-median top 100 jännäihmisten listalle. https://time.com/collections/time100-next-2021/5937699
      Maailman menoa
      9
      3107
    4. Älkää vaan sairastuko syöpään Suomessa

      Tilaston mukaan Suomi, Slovakia ja Latvia lääkitsee aivan pohjamudissa syöpää. Sairastunutta hoidetaan edelleen vanhana
      Maailman menoa
      253
      2952
    5. Kyllä, maata ei halua puolustaa nimenomaan punavihreän puolen edustajat

      "Esimerkiksi maanpuolustushenki on keskimääräistä alempana naisten, arvoliberaalien, heikossa taloustilanteessa olevien
      Maailman menoa
      143
      2892
    6. Sä veit mun sydämen ihan totaalisesti

      Aivan totaalisesti..
      Ikävä
      52
      2501
    7. Oot se sinä

      Ihan varmasti oot, tuo olemus ei valehtele 😘💓🪅 🏡 ihana 😍🙏
      Ikävä
      27
      1919
    8. Ei siinä kauan

      Menisi jos olisimme kahden
      Ikävä
      22
      1747
    9. Vieläkö olet

      Rakastunut minuun? Minä sinuun
      Ikävä
      34
      1733
    10. Toivotko vielä kohtaamista

      Kaivattusi kanssa?
      Ikävä
      65
      1719
    Aihe