Voiko joku selventää sen minulle..?
Mitä se rasismi olikaan..?
7
122
Vastaukset
- Anonyymi
SDP:n ja Vasemmiston ja Vihreiden ja Kepun - - KANSAN-KUSETUSTA - !
- Anonyymi
- Heeeeeeeeh heheheheheh heeeeee -
- Anonyymi
Kumpi kirjoitetaan ensiksi? Tai mikä? Voiko joku selventää minulle?
- Anonyymi
Suvaitsemattomuutta sitä ettei hyväksy muita kuin kaltaisiaan
- Anonyymi
Tässähän se on hyvin kiteytetty
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Tässähän se on hyvin kiteytetty
Eipä sitä mielestäni tuon yksinkertaisemmin voi enään ilmaista mitä rasismi on
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Tässähän se on hyvin kiteytetty
Ei tosiaan ole. Rasismi tarkoittaa oikeasti oman ryhmän ja kansan yhteisyyttä.
Nyt kaikki on käännetty päälaelleen. Suomalaisten pitäisi hyväksyä kaikki ja varsinkin islamia seuraavat. Näitä itseään ei lopulta kiinnosta, eivätkä heti vaikutusvaltaa uudessa maassa saatuaan hyväksy mitään muuta kuin omat tapansa.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
IL - PerSut tykittää - Vaaralliset tappajat vankilaan jopa loppuelämäksi!!
Entistä rajumpi elinkautinen tulee – Vaaralliset tappajat vankilaan jopa loppuelämäksi Henkirikosten uusijat voidaan ja19122476Some kuhisee Sanna Marinista: "Wau"
Sanna Marinia hehkutetaan. Muun muassa Jodelissa kommentoidaan The Sunday Timesin julkaisemaa kuvaa Marinista. Hän ant849682Sannalla tänään vuorossa The Daily Show
Eli nyt mennään jo satiirin puolelle. Tuohan on vähän kuten Lindströmin ohjelma Suomessa.497649Äärioikeistopurran nukke Petteri Lapanen paniikissa
Kun Suomen historian paras pääministeri antoi vankan lausunnon, kuinka "keskustelu politiikassa on käpertynyt lähinnä va886428SIELTÄ SE TULI: Kepu-Kurvinen: "Emme enää lähde punavihreään hallitukseen"
Nyt muuten nauretaan loppuviikko, että tähänkö kaatui Lindtmanin pääministerihaaveet. "Antti Kurvisen mukaan puolue ei1906146Täysi ryöpytys Sanna Marinille ulkomailla.
https://www.iltalehti.fi/ulkomaat/a/f699d84f-fa53-4dba-8718-2c395017fc55 Sanna Marinin kirja saa todella tylyn vastaanot495142HS - Sanna Marinin kirja on priimaluokan vedätys!
Kirja-arvio|Toivo on tekoja tulisi ensisijaisesti nähdä maineen rahallisen hyödyntämisen voimaannuttavana merkkipaaluna.1204812Minja Koskelan "istumista" kertovassa uutisessa ei sanottu persuista mitään
eli jälleen kerran äärivasemmistolainen valehtelee, hän kun väittää että juuri persut ovat lähetelleet Koskelalle vähemm1074499Ruotsalaisuuden Päivän virallinen liputuspäivä poistettava VÄLITTÖMÄSTI!
Suomen valtion ja suomalaisuuden kannalta ei ole minkäänlaisia perusteita liputtaa virallisesti ruotsalaisuuden päivää,452745Pekka Visuri: "Suomen on aika irrottautua Ukrainan sodasta"
Slava Ukraina-mölinät eivät enää auta. Ukraina on sotansa hävinnyt. Nyt tarvitaan poliittista selvänäköisyyttä, reaalipo1052257