Löytyiskö pääkaupunki seudulta ketään saman henkistä? Kuka tykkää pukeutua naisten alusasuihin? Missä vois tavata jonkun kuka tykkää samoista jutuista?
Mä kyl nyttenki muna kovana täällä.
Satiini alusasut ja sukkikset
10
712
Vastaukset
- Anonyymi
Mee sirkukseen friikki
Täällä olisi yksi
- Anonyymi00002
Nii tiälläki.nyhhi o strinnit piällä
tykkään pukeutua naisten asuihin , mutta olen lahdesta
- Anonyymi00004
Spede!
- Anonyymi00005
Lahdesta löytyy😉
- Anonyymi00008
Missä??
- Anonyymi00009
Ihaninta on vetää muijjan pöksyt jalkaan ja naida
- Anonyymi00012
Mä kans tykkään satiinista ja stayupit on päällä nyt. Olisko joku kuka haluis tavata samois merkeissä. Mä 52v , mulla ei oo paikkaa mis tavata, mut ehkä joku kahvila ensi ja siitä voitas lähtee "jatkoille" ikä vois olla 18 ja 40 välillä. Mut etsin sellasta kuka todellakin kiihottuu naisten alusasuista, niinkun itsekin. Viestiä tänne jos kiinnostaa ja tämä pks seudulta. Niin ja ehdottomasti täytyy olla terve ja luottamus on sit 100%. Mä oon sit ensikertalainen näis miesten hommissa ja aika ujo.
Ketjusta on poistettu 7 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 2032175
- 1341198
- 1131073
Koillis motor
Kyllä on mennyt palvelu alas ku lehmänhäntä, sovitut asiat ja luvatut soitot pitää hoitaa eikä tehä oharia, täysin tumpa23827- 58806
Kauhavan häiriköijistä
Juttua Iltalehdessä. Pakko sanoa että noi nuoret on kyllä ihan pimeitä. Putkin peltoja jupksevat kiusaamaan kun ei tietä34771ABC: n kahvilan uusi nimi matkimalla
Kahvia ja virvokkeita myytiin aikoinaan ÄKKI-VANNIN KAHVILASSA Haapavedellä ja paikalliset sanoivat sitä haussia "Tuhann42638Kylillä ei ole näkynyt? Missä luuraat nainen?
Olisit soittanut mulle nainen. Oltais voitu nähdä vaikka laavulla. Miksi pelkäät minua? Eihän siinä ole mitään järkeä. m175584Tehdäänkö tänään toiveista totta?
Poikkea tänä illasta siinä lähellä ja annetaan silmien puhua ja sen jälkeen puhu sinä lopulta mitä ajattelet..46577- 10560