Mikä maksaa kansaedujamme?

6150
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 6

Vanhimmat

Näin kävi joo

Äänestä

No kun ei hommat kiinosta ei. Raha ratkaisee😂

Äänestä

Savo rules👌

Äänestä

Pohjois-Karjalan ainoa hallituspuolueen edustaja on Outokummun persu Sanna Antikainen. Jälki on sen mukaista 🙈

Äänestä
  • Tämä Sannakin on Kuopiosta kotoisin oleva entinen laitoksissa kasvanut ongelmanuori.

    Äänestä

ok

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

Savo vie taas 10-0
https://yle.fi/a/74-20180966

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu