Oma vaimo on

Anonyymi-ap

Oma vaimo kolmantena kiihoittaa enempi kuin vieras ja parinvaihdossa oman kaverin vaimo on mielekkäin.
Hyvälle kaverille haluan mieluiten antaa vaimoni pantavaksi.

5

601

2Äänestä

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Anonyymi

      Itsellä alkaa tehdä mieli omaa vaimoa kun näen ja kuulen miten vieras nauttii vaimostani. T. Pari 45v

      • Anonyymi

        Mekin ollaan aina annettu vieraan panna ensimmäisenä meikä kiihoittaa vaimoni rakastajaa .
        Minua kiihoittaa miten vaimoni on innoissaan kun vieraampi mies panee häntä ja kiihoittuu tosi kiimainen nainen oikea narttu!


      • Anonyymi
        Anonyymi kirjoitti:

        Mekin ollaan aina annettu vieraan panna ensimmäisenä meikä kiihoittaa vaimoni rakastajaa .
        Minua kiihoittaa miten vaimoni on innoissaan kun vieraampi mies panee häntä ja kiihoittuu tosi kiimainen nainen oikea narttu!

        Vieras kun painoi kyrpänsö ensikerran vaimon sisään, niin vaimon ilme oli kauhistunut ja nautinnollinen yhtäaikaa. Pian se yltyi kovaksi kiimaksi. Sitä oli ilo katsoa.

        Sama taphtui kun ensimmäistä kertaa vaino sai kahta vierasta yhtä aikaa. Oikeastaan se oli vielä kiimaisempaa menoa.

        Mutta kun vaimoon uppoutui kolme miestä yhtä aikaa. Oliko se jo liian tuttua ja ei ollut mitään uutta. No ei todellakaan. Vaimo oli kuin riettaimmasta näkemästäni pornoleffasta. Vaimon anaali ja pillu sai rajua panoa. Helvetin iso kyrpä oli vaimoni suussa, jota hän äärimäisen ahnaasti runkkasi ja imi. Otti ison kyrvän suustaan. Hiveli sitä kaksin käsin kuin jotain aarrettaan ja hieroi kyrpää omiin kasvoihin. Sopersi kiiman ja voihkimisenn läpi minulle, että runkkaa ******* kunnolla, sillä nyt vaimosi on todella täynnä ihania kyrpiä ja aikoo ottaa kaiken irti. Samontein hän upotti ison kivikovan kyrvän syvälle nieluunsa ja oksennusrefleksiä vasten otti suihin.

        Alkoi tätä kirjoittaessa seisomaan aivan täysin, kun noita muisteli. Nyt saa vaimo kyrpää!


    • Anonyymi

      Tämä selvä. Nyt tiedämme senkin.

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Iso poliisioperaatio Lapualla

      Paikalla oli silminnäkijän mukaan myös kolme ambulanssia. https://www.is.fi/kotimaa/art-2000011924650.html Onko virpo
      Lapua
      80
      4657
    2. Kuinka Riikka Purra on parantanut Suomen kansalaisen elämää?

      Haastan kaikki perussuomalaisten kannattajat kertomaan konkreettisia esimerkkejä kuinka Riikka Purran harjoittama politi
      Maailman menoa
      214
      4589
    3. Riikan antisakset leikkaavat bensan hintaa ylöspäin

      Sannan aikoina bensaa sai 1,3 euron litrahinnalla ja Riikka leikkasi sen euron ylemmäksi reiluun 2 euroon. Joko on saks
      Maailman menoa
      65
      2385
    4. Sukupuolineutraalit liikennemerkit yksi persujen älynväläys

      Samassa rytäkässä kaikki syrjäseutujen bussipysäkkien liikennemerkitkin vaihdettiin, vaikkei bussia ole liikennöinyt enä
      Maailman menoa
      74
      2378
    5. Oletko nähnyt hänet ilman...

      Vaatteita!?
      Ikävä
      60
      2306
    6. Venäjän armeijan evp-upseeri: Armeija surkeassa tilassa, jonka läpäisee kaiken kattava

      valehtelu. Venäläiset alkaneet pohtia julkisesti maan todellisia tappioita. Z-bloggari ja 3. luokan kapteeni (evp.) Mak
      Maailman menoa
      67
      2147
    7. Oon niin surullinen

      Ettei meistä tullut sitä mitä toivoin
      Ikävä
      53
      1886
    8. Mitä sitten odotat

      Jos seurailet vain tekemisiäni
      Ikävä
      28
      1527
    9. Kehu kaivattuasi

      Mikä hänessä on parasta? Jos osaat kertoa muuta kuin ulkonäköön liittyvää, niin ansaitset mitalin.
      Ikävä
      110
      1338
    10. Vuoksesi kaiken

      Tekisin vuoksesi kaiken. Enemmänkin. Kunpa tietäisi ja hyväksyisit sen. Ymmärtäisit, en voi elää ilman sinua. En halua
      Ikävä
      117
      1318
    Aihe