Luovutan sun suhteen.
Kyllä mä hiljalleen
Anonyymi-ap
40682
0Äänestä
Muut lukivat myös
Ketjusta on poistettu 5 sääntöjenvastaista viestiä.
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Ketjusta on poistettu 5 sääntöjenvastaista viestiä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 40
Vanhimmat
Yksi vain joka menisi sun ohitse niin riittäisi. Vielä se ei ole tullut vastaan..
Sulla on täysi oikeus tehdä niin.
Niin.. odotan että joku tulee vastaan joka arvostaa mua oikeasti
Jos hän luovuttaa, sen kuuluu tulla minulle suoraan, ei anonyyminä palstalle.
Ei ollut minulta mieheltä. Olen sitkeää tekoa ja periksiantamaton. Love youu! 🫶✌️
Hän ei ole näyttänyt välittämistä millään tavalla. Miksi välittää hänestä enää.
Yksipuolisessa välittämisessä ei ole kyllä mitään järkeä.
Ei ole. Kukaan ei kannattele suhdetta yksin kovin pitkään.
Jos ei vain tiedä, miten ottaa ensimmäisen askeleen, kun ei tiedä tilannettasi.
Tee niinkuin haluat🙂
Mahdollista on!
Aina on mahdollisuus
On jännä, miten palstalla kaikki suhteet päättyvät aina yhdellä lauseella ja toivotuksella. Oikeassa elämässä asiat ei ole ihan näin käsikirjoitettuja.
Eipä olis kyllä kiinnostanukaan...
Kumpa nainen ei luovuttaisi. Tahtoisin oikean rakkauden. Ongelmani on kun välillä vaivun täyteen epätoivoon. En vain tahdo muuta kuin aidon ja oikean rakkauden. Semmoisen mikä oikeasti lohduttaa ja tuntuu hyvältä ja oikealta. Mutta tietysti nainen saa luovuttaa jos en ole hänelle se ainoa joka voi häntä lohduttaa.
Täällä ei kukaan tiedä kuka aloittaja oikeasti on. Silti monessa vastauksessa puhutaan kuin se olisi varmaa. Lopputulos on, että jokainen purkaa omia kipupisteitään ja kuvitelmiaan muiden niskaan.
Näin on.
Okay! Täytyy siis alkaa marisemaan samalla tavalla!
Eipä se niin paha asia ole, jos on valinnut paikaksi ikävä-palstan. Antakaa nyt ihmisten itkeä edes johonkin.
Taas kerran täyttä höpötystä.
Nukkumismusiikki joku Metallica - Enter Sandman... hiekkamiehen luokse hiekkaa silmiin heittää Hiekkamies.
Ooikeaasti niin ei kannata pelätä luteita ja täitä peiton alla ellet ole sitten jossain vieraassa sängyssä.... ötököitä pyörii ja kutittelee peiton alla..
Hyiiih! 😁
Se on sun valinta
Kenelle horiset vatussi?
Tuo hiljalleen paljastaa että tunteita on. Muuten se olisi kerrasta poikki ja eteenpäin elämässä.
Voihan niitä tunteita olla ja silti tietää, että nyt on aika mennä eteenpäin.
Good
Okei
Nämä päätökset pitää sanoa irl kohteelle.
Ja trollin heitto vaan elää täällä ihan omaa elämäänsä niinku aina. Ohittakaa tällaiset. Ei ole keltään eikä kellekään nämä
En kyllä ole luovuttamassa. Tätä on kestänyt jo noin 6kk ja vasta nyt olen tajunnut kiinnostuksesi
Tuossahan on kaikki bs:iä. Kestokin, niin sun kun mun tunteiden, sekä se, että vasta nyt olisit tajunnut... Omat tunteesi tiesit ja sen että meillä oli jotain. Jos siis olisit hän.
Sivusta.
mutta niin kummityuspeli, kun tyttöjä pelottaa kaupunki yöllä, niin sellainen peli missä nurkkien takana vaanimassa jotain poppwja... aseena voisi oll a joku millä niitä vilkuilevia pappoja ampua Colt .45 ACP joku
Kuinka hiljalleen? Meneekö tunteja, viikkoja, kuukausia vai vuosia?
🤭😅
Siitä meidän pitää puhua ihan irl.
No haista sitte iso P
🤭🤗❤️
Pulla? Päärynä? Pippuri?
Kiitos ja hyvästi.. Kuten näet, minulla ei ole enää antaa efforttii siihenkään suuntaan.
no eikös niin ihan hauskakin peli kummitus-juttu missä joku Jeffrey Epsteein vaanimassa nurkan takana ja joku oma ase mpua...