Aina kun sitä

Saa katseita niin muistaa että ehkä niitä ottajia olisi.
27460
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 27

Vanhimmat

Pidän siitä että ihmisellä on elämänkokemusta ja osaa käsitellä tunteita. Sekä ulkonäkö plussaa 😘

Äänestä
  • Tykkäät miesh*roista?

    Äänestä

Kyllä niitä on, pitäisi vaan saada oma elämä siihen kondikseen että siihen olisi helpompi toisen tulla...

Äänestä
  • Mun vai jonkun muun

    Äänestä

  • Anonyymi00004 kirjoitti:

    Mun vai jonkun muun

    No se riippuu ihan hänestä itsestään.

    Äänestä

  • Anonyymi00004 kirjoitti:

    Mun vai jonkun muun

    Ja lisään että susta en tiedä kuka olet, joten älä omi tätä. Selvitä sen henkilön kanssa jota koskee.

    Äänestä

  • Anonyymi00009 kirjoitti:

    Ja lisään että susta en tiedä kuka olet, joten älä omi tätä. Selvitä sen henkilön kanssa jota koskee.

    Täälläkin ja irl kaipailee moni yhtä ja samaa ihmistä. Siitä on todisteet livessä.

    Äänestä

Minä en halua katsoa muita vaan päästä eroon epäilyksistä, olla varma että se nainen on minua varten ja tahtoo olla, ja tahdon mennä hänen luokseen olemaan hänen miehensä. Yksi nainen ja hänen huomionsa riittää, kaikki muu ahdistaa.

2Äänestä
  • No miten sen voi tietää?

    Äänestä

  • Kai nyt teet asian eteen jotain

    Äänestä

  • Anonyymi00008 kirjoitti:

    Kai nyt teet asian eteen jotain

    Joo, kun tietäisin vaan mitä. On aika vaikeaa kun en ole tekemisissä hänen kanssaan.

    Äänestä

  • Ei tartte epäillä🙂saat jakamattoman huomion minulta ja muita ei ole,ei tule aamen

    Äänestä

  • Anonyymi00013 kirjoitti:

    Joo, kun tietäisin vaan mitä. On aika vaikeaa kun en ole tekemisissä hänen kanssaan.

    Mikset ole tekemisissä?
    Et kai voi saada mitään varmuuttakaan tolla tavalla mihinkään.
    Kannattaa selvittää ennenkuin on myöhäistä.

    1Äänestä

  • Anonyymi00013 kirjoitti:

    Joo, kun tietäisin vaan mitä. On aika vaikeaa kun en ole tekemisissä hänen kanssaan.

    Menet kysymään häneltä, että miten on. Ja jos ei passaa, niin sitten voit tulla tänne itkemään. Jonkin aikaa lohdutellaan ja sitten eteenpäin.

    Äänestä

Tulit tuonkin ilmoittamaan palstalle 😂

Äänestä

Pelkkä katsominen ei tarkoita mitäån, katseiden kohda voi olla sisältä mätä.

Äänestä

Aina kun san katseita niin ne on ivallisia. T. Syöpäläinen

Äänestä

Olen niin tarkka miesten suhteen, että tuo ei tarkoittaisi mitään. Kaikki huomio ei ole positiivista huomiota.

1Äänestä

Saa niitä katseita, mutta minua se ei lohduta. Yhtä yksinäinen olen silti. En uskaltaisi päästää enää ketään uutta ihmistä lähelleni, niin paljon on tehty pahaa minulle. Kunpa joku välittäisi oikeasti ja auttaisi nousemaan tästä suosta. En kuitenkaan usko siihen, jotenkin on itse itsensä nostettava. Tuntuu että todella vaikea tehtävä vaan. Pitäisi jostain saada paljon voimia ja rauha asioiden kanssa joita on tapahtunut/tuntuu tapahtuvan edelleen. Pahuuden kultti pääsi tekemään pitkään pahaa minulle ja elämääni. Ainoa lohtu tässä nyt, että uskon että paha saa palkkansa joskus.

Äänestä
  • En. En vaan tunnistanut heitä. Olen ollut liian sinisilmäinen.

    Äänestä

  • Anonyymi00019 kirjoitti:

    En. En vaan tunnistanut heitä. Olen ollut liian sinisilmäinen.

    Kysymys johon vastasin poistettiin. Taidan pidättäytyä kirjoittamisesta tänne enää.

    Äänestä

Tyypillinen heikkopää. Itsetunto riippuvainen jatkuvasta ulkopuolisesta validaatiosta. Et ole äänioikeuden arvoinen.

Äänestä
  • Jokainen ihminen haluaa ja tarvitsee huomiota. Et tiedä aloittajasta mitään, et sitä kuinka hänen sydäntään on mahdollisesti piikkikengillä tallottu aiemmin. Heikkopää kirjoittaa juuri noin heikkoja kommentteja.

    Äänestä

  • Anonyymi00023 kirjoitti:

    Jokainen ihminen haluaa ja tarvitsee huomiota. Et tiedä aloittajasta mitään, et sitä kuinka hänen sydäntään on mahdollisesti piikkikengillä tallottu aiemmin. Heikkopää kirjoittaa juuri noin heikkoja kommentteja.

    Herneaivo saapui puolustamaan sielunsiskoaan.

    Äänestä

mua ei katota koskaan paitsi ihmetellen et mikäs vttu se tämä

Äänestä

Miehet katselevat minua nykyään enemmän, koska olen hoikistunut. Kiinnostus on pinnallista.
Katsovat, vaan eivät näe minua.

Äänestä

Vaikka nainen katselisi sinua taukoamatta ja hymyilisi kuin hangon keksi. Sei tarkoita
todellakaan että olisi tippaakaan kiinnostunut siinä mielessä. Katselen minäkin miehenä kuumia vaaleveriköitä,voin hymyilläkin jos hyvä päivä sattuu. Mutta yleensä ei muuta,

Äänestä

Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

Saa katseita niin muistaa että ehkä niitä ottajia olisi.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu