Sinä vaalea mies

Oletkohan huomannut, että meitä yritetään pitää erossa toisistamme. Huomasin tämän eräässä yhteisessä tilaisuudessa...
9322
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 9

Vanhimmat

Mistä tilaisuudesta puhut? Oliko paljon ihmisiä.

Äänestä

Milloin oli tämä tilaisuus?

Äänestä

Noin kuukausi sitten

Äänestä

Miehen etukirjain

Äänestä
  • J-mies

    Äänestä

Et ole hän., meillä on yhteys.

Äänestä

Kyllä jotain sentapaista on ollut havaittavissa - valitettavaa!

-Tiedät kyllä

Äänestä

Noin viikko sitten

Äänestä

Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

Oletkohan huomannut, että meitä yritetään pitää erossa toisistamme. Huomasin tämän eräässä yhteisessä tilaisuudessa...

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu