Alkaa hahmottumaan....

Kuinkas kauan sinä rakkaani oletkaan ollut ns. kiinnostunut? Mutta olet ollut epävarma jostain syystä omana itsenäsi. Ja nyt olen rakastunut sinuun ja kaikesta päätellen se on molemminpuolista 😉
30635
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 30

Vanhimmat

Millä tavalla olisin sinuun ihastunut mistä se näkyy?

1Äänestä
  • Osaatko lukea?

    Äänestä

  • Anonyymi00002 kirjoitti:

    Osaatko lukea?

    Vastaa Miten se minun ihastus näkyy?

    Äänestä

  • Anonyymi00008 kirjoitti:

    Vastaa Miten se minun ihastus näkyy?

    Ketään ei palstaäijä kiinnosta rullahuulen pakkomielteisyys sivusta

    Äänestä

  • Anonyymi00008 kirjoitti:

    Vastaa Miten se minun ihastus näkyy?

    Kaiverretaan se sitten kivees, että miten sedän ihastukset on näkynyt eri naisissa, lapsissa ja teineissä.

    Äänestä

  • Anonyymi00009 kirjoitti:

    Ketään ei palstaäijä kiinnosta rullahuulen pakkomielteisyys sivusta

    NIIN KOSKA SITÄ EI OLE! SE MENI JO!

    Äänestä

Noin 18 vuotta jo eli aika kauan....oot ihan oikeassa, et oon ollu epävarma, mut en oo enää. Mä oon umpirakastunut suhun ja sun karvoihin❤️🔥❤️

Äänestä
  • Karvani ovat upeita t. Chewbacca

    1Äänestä

Ei mulle, koska en ollut epävarma, kuin tilanteista ja ihmisistä, kunnes...

1Äänestä
  • Syttyi Ukrainan sota. Se on kyllä vaikuttanut meihin kaikkiin.

    1Äänestä

  • Anonyymi00006 kirjoitti:

    Syttyi Ukrainan sota. Se on kyllä vaikuttanut meihin kaikkiin.

    Ei oikeastaan minuun juurikaan. Elämässä on tarpeeksi ahdistavia asioita muutenkin, niin joitain asioita, joihin ei voi vaikuttaa on turha ajatella liikaa.

    Äänestä

Ugh ✋🏻 Olen puhunut, sun huki intiaanipäällikkö Kuulevakorva 👁

Äänestä
  • Kiitos kiitos, nimeni on kylläkin nauravarunkkari

    Äänestä

  • Anonyymi00013 kirjoitti:

    Kiitos kiitos, nimeni on kylläkin nauravarunkkari

    ✋🏻 Kiva että nautit siitä niin paljon yst.terv auttavakäsi

    Äänestä

  • Anonyymi00014 kirjoitti:

    ✋🏻 Kiva että nautit siitä niin paljon yst.terv auttavakäsi

    En niin paljon kuin eräät..

    Äänestä

  • Toi on silmä

    Äänestä

  • Anonyymi00017 kirjoitti:

    Toi on silmä

    Pilkkaatko mykkiä?

    Äänestä

  • Anonyymi00015 kirjoitti:

    En niin paljon kuin eräät..

    En muista nauraneeni 🤨 Kyylä

    Äänestä

  • Anonyymi00017 kirjoitti:

    Toi on silmä

    Eiku käsi

    Äänestä

Minä taidan olla kuitenkin omana itsenäni pysynyt aina. Ja jos tämä olisi minulle,vastaisin että tunne on molemminpuolinen. Luulen kuitenkin että vastaan tuuleen ❤️siksi en nyt enempää ala mitään rakkaudentunnustuksia täällä tekemään 🙂

Äänestä

Aaaaapua! 😮

Nyt tapahtui se mistä meitä on täällä varoitettu! 🥵😩

Minä nimittäin aloin TOIVOA, että tuo viesti olisi Varoituskolmiolta MINULLE!

Eih! 😩

Varoituskolmio! Mitä minä nyt teen? Minä toivon että sinä kirjoittaisit minulle noin! 😥 Mutta sinä sanot, että sinä varoitat, ettei mikään ole kenellekään! 😣

Mutta tiedoksi nyt: minä toivoin, että sinä olisit kirjoittanut minulle noin.

Anteeksi!! 😍

Äänestä
  • ⚠️ Ymmärrän, että tunteet voivat herätä sanoista 🍂 mutta minun mielestäni ei ole hyvä mennä rakastumaan täysin tuntemattomaan ja kasvottomaan täällä. 🌌 Oikea rakkaus kuuluu oikeaan elämään.

    Äänestä

  • ⚠️Ajattele sitä omaa kaivattuasi, se on paljon terveempää, kun haaveilla ihmisestä, jota et tiedä oikeasti yhtään mitään.

    Äänestä

  • Anonyymi00031 kirjoitti:

    ⚠️Ajattele sitä omaa kaivattuasi, se on paljon terveempää, kun haaveilla ihmisestä, jota et tiedä oikeasti yhtään mitään.

    Voin ajatella häntä! 😍 Mutta se ei koskaan johda mihinkään. 😔

    Sinä olet mukava ja järkevä. 🥰

    Äänestä

Aloitus ei ole minulle suunnattu, mutta totean kuitenkin, että tämä sydän on nyt tilapäisesti suljettu jokaiselta ja kaikelta. Avataan remontin jälkeen, jos siltä tuntuu.

1Äänestä

2023

1Äänestä
  • Vielä jaksaa

    1Äänestä

  • Anonyymi00027 kirjoitti:

    Vielä jaksaa

    Jaksaa jaksaa, kyllä universumilla on joku suunnitelma.

    Äänestä

Voi oksenus

Äänestä

Noin kahdeksan vuotta ☺️❤️

Äänestä

Ketjusta on poistettu 3 sääntöjenvastaista viestiä.

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

Kuinkas kauan sinä rakkaani oletkaan ollut ns. kiinnostunut? Mutta olet ollut epävarma jostain syystä omana itsenäsi. Ja nyt olen rakastunut sinuun ja kaikesta päätellen se on molemminpuolista 😉

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu