Sulla on pakkomielle

Tosiaan siitä, että sulla vielä tuossa iässä ois joku fanaattinen ihailija. Ei kuule ole. Enhän edes tunne sinua. Sinua itsenäsi en ole edes ihaillut. Satuit vaan kohdalle sopivasti kun edellinen sekoiluni oli loppunut.
19471
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 19

Vanhimmat

Miksi toinen persoona on parempi?

1Äänestä

Tuossa iässä on jo monia sekavia ihmisiä nähty.
Olankohautus.

Äänestä

Kukahan täällä taas FANAATTISENA lukee sekä omii kaikki KIRJOITUKSET?

Sinun aloituksen mukaan KAIKKI MAAILMAN NAISET/MIEHET IKÄVÖIVÄT SEKÄ IHAILEVAT VAIN JA AINOASTAAN SINUA!

Kyllä minä tiedän MIEHENI VAIMONA, ETTÄ HÄN SUORASTAAN RAKASTAA, KUN MINÄ HÄNEN VAIMONAAN KUNNIOITAN HÄNTÄ MIEHENÄNI JA KIRJOITAN HÄNESTÄ. HÄN SANOI TODISTAJIEN LÄSNÄ OLLESSA, ETTÄ : SINUN JUTUT OVAT NIIN HYVIÄ JOTEN VOISIT KUNNIOITTAA MINUA.
EIHÄN MINULLA HÄNEN KUNNIOITUSTA VASTAAN MITÄÄN OLLUT, MUTTA MINÄ REHELLISESTI SANOIN HÄNELLE, ETTÄ : EI ME OLLA EDES SUKUA TOISILLEMME!
KYLLÄ MINÄ ARVOSTAN SITÄ, ETTÄ MIES ON SENTÄÄN REHELLINEN SEKÄ PITÄÄ SITÄ SUURENA KUNNIANA, KUN HÄNEN VAIMONSA AVAUTUU JA KIRJOITTAA VAIKKA SOMEEN, ETTÄ ” ME LÄHDETTIIN MIEHENI KANSSA HIENOINA KÄYMÄÄN KYLILLÄ OSTOKSILLA JA MENTIIN HIENOSTI SYÖMÄÄN RAVINTOLAAN. MIEHENI EI PÄÄSSYT SISÄLLE JOTEN MEIDÄN PITI MENNÄ GRILLILLE SYÖMÄÄN VAIKKA MIEHENI OLI SENTÄÄN LAITTANUT PUVUN PÄÄLLE JA MINÄ OLIN SENTÄÄN PESSYT SEKÄ LAITTANUT MIEHENI PUVUN NIIN HÄN ON SIISTISTI PUKEUTUNUT… ME PÄÄSTIIN SENTÄÄN LAPSENA ENSTEX HAALAREISSA JOKA PAIKKAAN, MUTTA NYKY AJAN DIMEXEISSÄ EI PÄÄSE MIHINKÄÄN RAVINTOLAAN JOS SELÄSSÄ EI LUE ” POLIISI”!

Äänestä

Sekoilijako sä vain olitkin sittenkin..?
No kiitos tiedosta😂
Naiselta miehelle

Äänestä

Tämäpä kiva tietää. Oliko muuta mielessä nyt?

Äänestä

Erikoinen aloitus. Jos sinä et ole naisen ihailija, ei se poissulje sitä mahdollisuutta, että hänellä on joku toinen ihailija.

1Äänestä
  • Itseään ja omaa erinomaisuuttaan korostava ihminen pitää itseään korvaamattomana.

    Äänestä

  • Anonyymi00007 kirjoitti:

    Itseään ja omaa erinomaisuuttaan korostava ihminen pitää itseään korvaamattomana.

    Voisin ajatella samoin yhdestä miehestä!

    Äänestä

  • Anonyymi00010 kirjoitti:

    Voisin ajatella samoin yhdestä miehestä!

    No se mies on varmasti oma itsensä riippumatta muiden mielipiteistä.

    Äänestä

Voi kuule, tässä iässä ei enää kaivata sunlaisias harhaluuloisia äijiä. Menikö perille, vai pitääkö huutaa?

Äänestä
  • Tämä hyvä!

    Äänestä

Useampi mies on lähestynyt minua, kun olen häntä (miestä) ikävöinyt. En ole nuori enää, mutta kelpaisin kyllä muillekin. Harmi vaan, että tunteita tätä miestä kohtaan on vielä ja en sekoita tähän soppaan nyt muita miehiä.

Äänestä
  • Miksi aiemmin kävit p*neskelemasss muita? Aiheutit sopan.

    Äänestä

  • Anonyymi00011 kirjoitti:

    Miksi aiemmin kävit p*neskelemasss muita? Aiheutit sopan.

    Taidat nyt itte aiheuttaa soppaa kuvittelullasi/ sivusta.

    Äänestä

  • Anonyymi00011 kirjoitti:

    Miksi aiemmin kävit p*neskelemasss muita? Aiheutit sopan.

    En ole tehnyt noin! Olet kuullut väärää tietoa! Tosiasiassa en ole sitten sinun hän.

    Äänestä

Hei, ei mulla mitään pakkomiellettä sentään ole. Olin sinuun kyllä ihastunut mutta huomasin kaikesta sen olevan yksipuolista ja siksi lähdin. Uskon että minua varten on joku jolle merkitsen. Js uskon että sinullekkin on, toivon että sinäkin löydät sen pian ettei sinun tarvitse enää sekoilla 🥺❤️

Äänestä
  • Huh sair asts

    Äänestä

Mitä vaikuttaa täällä tuntemattomille veisata tämmöstä? Paraneeko se pieni pääsi tällä sen paremmaksi? Narsistiko?

Äänestä

Ja nyt toivot siltä että fuck me around

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

Tosiaan siitä, että sulla vielä tuossa iässä ois joku fanaattinen ihailija. Ei kuule ole. Enhän edes tunne sinua. Sinua itsenäsi en ole edes ihaillut. Satuit vaan kohdalle sopivasti kun edellinen sekoiluni oli loppunut.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu