EU vasemmisto kuin Putin kassara

EU vasemmisto yrittää kaataa EU:ta, tehneet jo välikysymyksen, Putinille. Li Andersson kertoi että USA liian määräävä EU maille, se tulee mukaansa katkaista. Heittää vasemmiston mukaan Putinille enemmän valtaa EU:ssa.
584
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

Putin antanut kommareille ohjeet kommunistina.

Äänestä

Kommarit vain haittana sielläkin.

Äänestä

Mutta persutrolli, mites tää paskanheitto liittyy Suomen Keskustaan?

Äänestä
  • Kerropas nyt tänne päin mitä meinaat?? Miten aloituxeen liittyy keskusta ja ps??

    Äänestä

  • Anonyymi00005 kirjoitti:

    Kerropas nyt tänne päin mitä meinaat?? Miten aloituxeen liittyy keskusta ja ps??

    Olemme keskustan palstalla, ei nyt jatkuvasti tarvetta toistaa että olen keskustalainen. Me kotona puhutaan kuin kotona kuuluukin.

    Äänestä

Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

EU vasemmisto yrittää kaataa EU:ta, tehneet jo välikysymyksen, Putinille. Li Andersson kertoi että USA liian määräävä EU maille, se tulee mukaansa katkaista. Heittää vasemmiston mukaan Putinille enemmän valtaa EU:ssa.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu