Mulla on aina ollut vientiä

En ole ollut vain rakastunut kehenkään, niin en ole halunnut alkaa mihinkään. En ota miestä vain siksi, että ois joku. Pärjään hyvin itseni kanssa, koska olen niin vahva ja itsenäinen luonne.
15432
7Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 15

Vanhimmat

Valetta

Äänestä

Ei juuri kiinnostakaan jakorasiat.

Äänestä

Huonossa suhteessa ei kannatakaan olla. Miekin pärjään ihan hyvin yksin, mutta ihastun vääriin ihmisiin, eikä se ihastus lähde pois järkevässä ajassa. Menin rakastumaankin väärään ihmiseen, vaikka hän todella ihana onkin, niin yksin sitten ollaan vuodesta toiseen.

Äänestä

Palstasetä on voimaantunut nainen, kivat sukkikset

Äänestä
  • Itsestäsi kerrot kuitenkin 😄

    Äänestä

  • Anonyymi00005 kirjoitti:

    Itsestäsi kerrot kuitenkin 😄

    Waevö dude

    Äänestä

Vientiä voinut olla ja menty jopa naimisiin asti, mutta oikeasti koskaan rakastanut puolisoaan, hyvinkin yleistä.

Äänestä
  • Yäk

    Äänestä

Monessa aloituksessa nainen kertoo haluttomuutensa miehiä kohtaan . Miksi, jos miehet ei kerran kiinnosta. ? Pysykää hiljaa ja nauttikaa onnestanne.

Äänestä

Nykysin on laadukkaat noi sauvat. Mihin sitä miestä enää.

Äänestä

Ei kai sitä nyt rakastu harvoihin ja valittuihin, en ole ikinä ymmärtänyt ihmisiä jotka "rakastuu" joka toiseen.

Äänestä

Kirjoitettu ikävä-palstalle.

Äänestä

Ja näin niiku mihin pyrit tällä että sulla on aina ollu vientiä pyritkö jo etukäteen pitämään toista siinä oletuksessa että susta tarvii kokoajan kilpailla onnea sille joka suhun haksahtaa

Äänestä

Miksi pitää kailottaa että mulla on vientiä. Vaatimattomuus kaunistaa ja se on niin.

Äänestä

eipä kiinnosta tuollainen tieto pätkäkään eikä Pekkaakaan

Äänestä

Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

En ole ollut vain rakastunut kehenkään, niin en ole halunnut alkaa mihinkään. En ota miestä vain siksi, että ois joku. Pärjään hyvin itseni kanssa, koska olen niin vahva ja itsenäinen luonne.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu