Moni taho on yrittänyt rajoittaa kansanedustaja Teemu Keskisarjan tosipuheita maahanmuuton tuomista ongelmista. Keskisarja ei vaikene vaan käyttää sananvapauttaan. Hänestä sananvapauden osalta Suomessa eletään viheliäistä aikaa. Median omistus on keskittynyt ja Yle on propagandakoneisto, joka tarjoaa vain tsoukki-herännäisyyden ilmentymiä.
Perussuomalaisten 1. varapuheenjohtaja ja kansanedustaja Teemu Keskisarja keskustelevat sananvapaudesta, Ylestä ja propagandasta Roni Arvosen isännöimässä Kuuntelija-podcastissa.
Arvonen tiedustelee Keskisarjalta, miksi vasemmistolla nousee verenpaine, kun isämaallinen ihminen puhuu A-studiossa?
PS. osaako vihreät haastaa Teemua?
Yle on propagandakoneisto, joka tarjoaa vain tsoukki-herännäisyyden ilmentymiä.
Anonyymi-ap
11
227
Vastaukset
- Anonyymi
Ööölo
- Anonyymi
Homohupetys yle
Piilomainonta mamut joka sarjassa jne- Anonyymi
Persujen homomeppi on myös hypetystä? Ja makaa vielä mustan mamumiehen kanssa.
- Anonyymi
Lll
- Anonyymi
Sofia
- Anonyymi
eere
- Anonyymi
Mussukat hih
- Anonyymi
S2s2
- Anonyymi
Rasismihuutonauru toitotus alkoi taas yle?
Moktar gubta tyyliin
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 873567
Kalasataman talossa lienee rakennusvirhe
Ei pitäisi olla mahdollista parvekkeen kautta tulipalon kiivetä katolle saakka kuin korkeintaan ylimmästä kerroksesta.1871413- 771387
Kristillinen Kaste on syntisten kaste, ei itsensä uskoviksi julistaneiden kaste
Raamatun mukaan vain syntisyyden vuoksi kastetut saavat kasteen hyödyn, syntien anteeksisaamisen ja Pyhän Hengen lahjan2401070Kaipaatko nainen
Semmoista tosi hankalaa ja arkaa miestä? Pitäisitkö hänet aina omanasi jos saisit hänet? Miten huomioisit hänen herkkyyd1051010Venäjä teki mahtavan iskun Kiovaan?
Miksi Ukraina ei kykene tekemään Moskovaan yhtä mahtavia iskuja.308968- 45897
- 95867
Milloin ymmärsit
Milloin tunnistit, että sinulle kirjoitetaan ja kuka kirjoittaa? Tarkka päivämäärä ja kellonaika 😉 Önnönnöö, jos ei os77862Nojatuoli !
Uutta kehiin, kun edellinen pikavauhtia täyttyi, pitäisikö kiittää näitä asian jouduttaneita? Pilvet leijaa, sadetta en124845