Yle on propagandakoneisto, joka tarjoaa vain tsoukki-herännäisyyden ilmentymiä.
Anonyymi-ap
2025-09-29 20:13:46
Moni taho on yrittänyt rajoittaa kansanedustaja Teemu Keskisarjan tosipuheita maahanmuuton tuomista ongelmista. Keskisarja ei vaikene vaan käyttää sananvapauttaan. Hänestä sananvapauden osalta Suomessa eletään viheliäistä aikaa. Median omistus on keskittynyt ja Yle on propagandakoneisto, joka tarjoaa vain tsoukki-herännäisyyden ilmentymiä.
Perussuomalaisten 1. varapuheenjohtaja ja kansanedustaja Teemu Keskisarja keskustelevat sananvapaudesta, Ylestä ja propagandasta Roni Arvosen isännöimässä Kuuntelija-podcastissa.
Arvonen tiedustelee Keskisarjalta, miksi vasemmistolla nousee verenpaine, kun isämaallinen ihminen puhuu A-studiossa?
PS. osaako punaiset haastaa Teemua?
vasemmistolla nousee verenpaine, kun isämaallinen ihminen puhuu A-studiossa?
5
108
Vastaukset 5
- Anonyymi
"PS. osaako punaiset haastaa Teemua?"
Ei ne pysty haastamaan kun tietävät että Teemu on oikeassa ja siksi kirjoittavat vihapuhetta Teemusta.- Anonyymi
Kamuksi
- Anonyymi
Teemun puheet väestön vaihdosta ei ole teoria jos uskotaan lukuja mitä meille syötetään.
Jos tällä hetkellä on "suomalaisia" jonkin verran yli 5 miljoonaa, osa tietysti niistäkin jo ulkomailta tulleita ( satoja tuhansia ). No tutkijat empivät että 2050 väkiluku olisi yli 7 miljoonaa ja meillä oma tuotanto / syntyvyys vain laskee NIIN PAKOSTAKIN VÄESTÖSSÄ ON VAIHTO MENOSSA!
Selvään kuin pässin liha ja järkeen käypää ! - Anonyymi
Ååmi
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Suomalaisten pinna paloi - Ärsytys iskee uudesta TTK-juontajasta "Eihän tälle voi kun nauraa"
Oliko Veronica Verho hyvä valinta TTK-juontajaksi? Uuden TTK-juontajan henkilöllisyyttä on arvailtu siitä asti, kun Va1102321Mitä tapahtuu?
Mitä tapahtuu Humalojalla? Poliiseja talon ympärillä ja paljon ihmisiä pitkin pihoja???251036- 71922
- 103906
Suomi on viittä vaille sodassa Venäjän kanssa...
...syynä tähän on kokoomuslainen presidenttimme Stubb. Hän on ainoa eurooppalaisen maan johtaja, joka kärkkäästi ja taha591865- 48855
- 82748
Olen vähän epävarma siitä, oletko kiltti
Nainen, ensivaikutelma oli, että olet tosi hyväsydäminen eli siinä mielessä harvinaisuus. Eli et mene virran mukana, etk76680- 69654
Herkkä, hellä, aurinkoinen, kaunis upea, valonsäde on hän nainen
Ja myös fiksu, älykäs ja luonnonläheinen. Erittäin mielenkiintoinen ja kiltti ihminen. Haluan tuntea hänet, koska kaik31646