Mitä supattelisit Riikan korvaan vai siirtäisitkö kenties hiussuortuvan otsalta hennosti korvan taakse, korvan, jossa vienosti heiluu suomen lippukoru, Sujauttaisitko sormuksen kuohujuomaan kun hän menisi puuteroimaan kasvojaan ja hönkäilisit pieniä hönkäyksiä kohden silmiähf,v,lgjjlhl
jhkl
Mitä sanoisit Riikalle romanttisella kynttiläillallisella?
41
244
Vastaukset
- Anonyymi
Koska otat sakset esiin ja irvistelet ihanasti .
- Anonyymi
Minä en halua olla missään tekemisissä hänen kanssaan.
- Anonyymi
Et voikaan olla, sinähän olet suljetulla.
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Et voikaan olla, sinähän olet suljetulla.
Hitlerismi.
"Jokainen saksalainen on kansallissosialisti - ne harvat, jotka ovat puolueen ulkopuolella, ovat joko mielisairaita tai idiootteja."
https://fi.wikiquote.org/wiki/Adolf_Hitler - Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Et voikaan olla, sinähän olet suljetulla.
Keskisarja puolestaan kulkee vapaalla jalalla hullun papereineen. Avohoidokkipersu.
- Anonyymi
Hyi helvetti !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
- Anonyymi
Jotain tällaista: "Tee palvelus Suomen kansalle ja hyppää kaivoon" / "vedä itsesi hirteen" / "painu helv..."
- Anonyymi
Pulisisin ranskaa hänen korvaansa saakutinmoisessa kännissä ja läpällä.
- Anonyymi
Tiivistettynä antipersun sairaus . . . .
- Anonyymi
Hitlerismi, jo toisen kerran tässä samassa ketjussa.
"Jokainen saksalainen on kansallissosialisti - ne harvat, jotka ovat puolueen ulkopuolella, ovat joko mielisairaita tai idiootteja."
https://fi.wikiquote.org/wiki/Adolf_Hitler
- Anonyymi
Kusisin sen kuohujuomaan sillä välin, kun se kävisi puuteroimassa rasvaista naamaansa. On se sen ansainnut.
- Anonyymi
Miksi ihmeessä Purra olisi tuon henkisten kanssa missään tekemisissä. Lähestymiskieltohan tuollaisille kuuluu.
- Anonyymi
Nyt on persun ylipapitarta verisesti halveerattu?
- Anonyymi
Riippahan on tekemisissä nykyään vain eliitin kanssa tosiaan. Persettä myymässä.
Nyt on rahvas unohdettu, enää ei sanota "köyhiltä ei voi eikä saa leikata".
Nämäkin puheet muuttui, kun persut pääsi persettä myymään.
https://www.uusisuomi.fi/uutiset/a/9d910b68-0c77-4307-a816-9f3f14a7df1b
- Anonyymi
- Juodaanko vielä toiset lasilliset punavihersmoothieta ja siirrytään sitten makuuhuoneen puolelle?
- Anonyymi
Kysyisin, että johtuuko se kotikasvatuksesta, kun olet oppinut noin kolossaaliseksi valehtelijaksi vai onko kansallissosialistista kirjallisuutta lukeneella Mestarillasi ollut suurikin osuus siihen, millaiseksi "riikka" kehittyi jo ennen 2010-lukua.
- Anonyymi
Kuin romanttinen ilta Ilse Kochin kanssa?
- Anonyymi
Onpa se neitonen haaskan näkönen...
- Anonyymi
pelastyn kun luin ensiksi "hauskan" näköinen
- Anonyymi
Kysyisin, että mihin sen rimpulaukkosi jätit, petätkö häntäkin?
- Anonyymi
Ime spermaturpa ime.
- Anonyymi
Kannattaisikohan yrittää "rydmaneja"? Kertoa, että näytät vanhemmalta kuin olet?
- Anonyymi
Kyllä osaakin olla tuossa kynttilässä karmea haju...vai onko se sinun haisuvesi ??
- Anonyymi
Käärmehajuvesi.
- Anonyymi
Mitäs sä sit meinaat sille mennä sitte höpötteleen?
Ei kyllä kannata mennä ihan vaan mitä tahansa Riikan tasoiselle naikkoselle höpöttelemään. Riikkahan voi saada vaikka minkä ripulihepulin ja sanomista tulee.
https://www.youtube.com/watch?v=bHnDyvzBQEs - Anonyymi
Kysyisin Riikalta että miksi persu pettää aina?
- Anonyymi
Ilta Riikkulin kanssa?
https://www.youtube.com/watch?v=DWEKhcLCmw0 - Anonyymi
Lähtökohtaisesti on jo vaikea kuvitella mitään romantiikkaan viittaavaakaan tuollaisen akan kanssa. Fyi fittan.
- Anonyymi
Jos tykkää keskitysleirinvartijattaren (lagerführerin) habituksesta, niin silloin Purra on ehdoton ykkösvalinta.
- Anonyymi
Romantiikka se ei sovi jätkälle...
Riikka on päässyt parempiin piireihin, huoratkoon niissä piireissä.
https://www.youtube.com/watch?v=-OjMNGCAQGs - Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Romantiikka se ei sovi jätkälle...
Riikka on päässyt parempiin piireihin, huoratkoon niissä piireissä.
https://www.youtube.com/watch?v=-OjMNGCAQGsPolitiikkaa ja perseenmyyntiä?
"Raskaan päivän jälkeen valtiovarainministeri Purra päätti suunnata skoolaamaan talousarvion valmistumisen kunniaksi.
Tarkkasilmäinen Seiskan lukija bongasi Riikan noin varttia yli 11 illalla Helsingin Pataässästä. Karaokekuppila sijaitsee vain kivenheiton, tai kolmen minuutin kävelymatkan päässä Valtioneuvoston linnasta.
Ministeri ei vaikuttanut olevan stressaantunut miljardiveloista huolimatta.
– Riikka tuli sisälle muutaman herrasmiehen kanssa ja seurue kävi heti tilaamassa juotavaa. He pysähtyivät hetkeksi juttelemaan ja vaikuttivat oikein hyväntuulisilta, Helsingin illasta ilmoitetaan.
– Kepeä keskustelu saattoi kuitenkin siirtyä vakavampiin aiheisiin, sillä lyhyen tovin jälkeen he siirtivät privaatimpaan loosiin jatkamaan jutustelua."
https://keskustelu.suomi24.fi/t/18911276/purra-lahti-baariin-miesseurueessa----
- Anonyymi
Onko Purran avioliitto hajoamassa kun hän kyselee tällaisia?
- Anonyymi
- Anonyymi
Juodaanko heti ne luksuspunkut, mun pitäs nähdä pari frendiä?
- Anonyymi
Jos minulla olisi romanttinen kynttiläillallinen meneillään ja Riikka ilmaantuisi paikalle, sanoisin ehkä, että pilasit sitten tämänkin.
- Anonyymi
Ei pelkoa, et voisi koskaan saada minkäänlaista romanttista aikaiseksi.
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Ei pelkoa, et voisi koskaan saada minkäänlaista romanttista aikaiseksi.
Sittenhän asia on kaksinkertaisesti varmistettu. Minä en saa mitään romanttista aikaiseksi eikä Riikka. Ei siis tosiaan ole pelkoa mistään romanttisesta. Etenkään kun Riikka vain rumistuu siinä missä minä vain komistun, mutta eihän se mitään romantiikkaa takaa, etenkään rumariikan kanssa.
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Ei pelkoa, et voisi koskaan saada minkäänlaista romanttista aikaiseksi.
Perceliltä aika tragikoominen kommentti.
- Anonyymi
Punkkua pöytään. Muuta ei tarvittaisi.
- Anonyymi
Eivät kai persut punaviiniä juo, punainen värihän viittaa tiettyyn aatteeseen. Mieluummin valkoviiniä. 😀
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Eivät kai persut punaviiniä juo, punainen värihän viittaa tiettyyn aatteeseen. Mieluummin valkoviiniä. 😀
Jägermeisteria, aatteen hengessä?
Ketjusta on poistettu 3 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
IL - Patteriauto syttyi parkkihallissa Tampereella - 50 autoa LUNASTUKSEEN!
"Palon aikaan parkkihallissa oli 90 autoa, joista noin 50 tuhoutui palossa korjauskelvottomiksi. Lisäksi palo vaurioitti29346062Kristillisistä Siionisteista asiallista tietoa Hesarissa.
KD ja Persut ovat kaiken takana avoimesti!5411518Persut JYTKYTTÄÄ ylös, ohi kepun! +2,1 %
Persut palasi kolmen suurimman joukkoon ja on matkalla kohti kevään 2027 eduskuntavaalivoittoa. Sosialistit ovat syöksy24811119Sanna Marin saa ylistystä Hillary Clintonilta
Jos joku ei tiedä kuka tämä rouva Hillary Clinton on, niin kerrottakoon "fun fact", eli hän on se keneltä Donald Trump559925Ja jälleen uusi latauksessa olleen sähköauton palo! Nyt Keravan Prisman parkkihallissa.
IS 3.10.2025 Latauksessa ollut sähköauto syttyi yöllä tuleen Keravan Prisman parkkihallissa, Keski-Uudenmaan pelastusla948729Gallup, PS:lle JÄRISYTTÄVÄ nousu, SDP suurin laskija
https://yle.fi/a/74-20186114 PS kovaa vauhtia nousemassa ennen 2027 vaaleja suurimmaksi puolueeksi. Nyt mennään jo etua3026818Pakoputkipörisijä syttyi tuleen kesken ajon
Kyydissä oli 7 henkilöä, mutta hyvä onni matkassa epäonnistuneesta käyttövoimavalinnasta huolimatta, eikä kukaan loukka133877Borat ärhäkkänä, syyttelee kokoomusta vilpin suojelusta
Hänen mukaansa kokoomus seuraa ”toimettomana vierestä, kun vilpilliset firmat vievät urakat rehellisten nenän edestä”, j43585Kalja-Kristus Kutsuu Luokseen
Nyt on Oikea Hetki Ottaa Ryppyys Vastaan! Lue Pelastusryyppy ja tee Promillista elämäsi Herra! Pelastusryyppy on teksti33460Persut on SYYLLISIÄ KAIKKEEN NEGATIIVISEEN SUOMESSA
, ne haluaa neuvostoliiton putinin kanssa takaisin, shit voi valvoa kaikkea ja kaikkia, no tietty makeeta mannaa itselle103393