Tiedän tasan että olen

Kaunis, viehättävä, on älyä, karismaa, lämpöä, sisäistä vahvuutta ja huumorintajua. En varmasti jää viimeiseksi valinnaksi kenenkään suhteen. Sulla ottaa vain päähän että sun agenda ei mennyt niinkuin toivoit.
11381
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 11

Vanhimmat

Tai sitten ongelma on siinä, että kirjoitat tänne.

Äänestä

Tuollaisesta vttuilevasta viestistä ei kyllä tule sellainen kuva, että olisit älykäs, karismaattinen, lämmin ja huumorintajuinen.

2Äänestä
  • Niin ihminen jonka täytyy hokea sitä täällä koko ajan ei oikeasti ole sellainen. Se on peitetarinaa. Jos oikeasti on hyvä ihminen sitä ei tarvitse toitottaa se tulee elämässä esiin varmasti ihan irl eikä tarvi missään palstalla huudella sama koskee sitä papukaijaa täällä. Jokaista joka käyttäytyy samoin. Kaikki hyvä tulee esiin ilman huuteluakin ja itsestään ilman numeron tekemistä.

    2Äänestä

  • Ei sinunkaan viestistä välity että olisit millään tavalla arviointi kyvykäs, joten turha viesti

    Äänestä

  • Anonyymi00004 kirjoitti:

    Ei sinunkaan viestistä välity että olisit millään tavalla arviointi kyvykäs, joten turha viesti

    Mun mielestä tuo edellinen kirjoitti hyvin älykkäästi. Älykäs ihminen ei paina toista alaspäin.

    3Äänestä

Ootko nainen 28v Helsingistä?

Äänestä

Olet kaunis ja upea ja kaikkea parasta sinulle toivon... Ei minulla ole mitään agendoja olen oman tieni kulkija pidän rauhasta ja vapaudesta. Mukavaa viikonloppua sinulle.

Äänestä
  • Oli sulla agenda saada ero toiselle

    Äänestä

Olitteko pitkään yhdes?
Jätitkö sivistyneesti niinkuin koulutetut ihmiset vai ghostaamalla?

Äänestä

Tuo kenenkään suhteen vähän oudoksuttaa? Kuvittelet siis olevasi paras kaikista? Hah!

Äänestä

Sinä et ole selvästikään perillä minun agendastani. Minun agendani on mielettömän seksikäs vaalea P- mies 😍❤️🔥.

Mn tumma

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

Kaunis, viehättävä, on älyä, karismaa, lämpöä, sisäistä vahvuutta ja huumorintajua. En varmasti jää viimeiseksi valinnaksi kenenkään suhteen. Sulla ottaa vain päähän että sun agenda ei mennyt niinkuin toivoit.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu