Orpohan poleeta?

Lupaa Suomen maksavan Venäjälle jäädytetyt varat,jotka Ukrainalle takuisiin??.
5101
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

Siinä onkin maksamista!

Äänestä

Hei Venäjäkiimavajakki.

Kaikki sotahullujen rysssien jäädytetyt varat pitäisi antaa Ukrainan puolustukseen ja jälleenrakentamiseen!

Vain sotahullut komunatzit kannattavat rysssien sotia!

Äänestä

Yksinkertaset natokiima-apinat ei tajua mihin kuseen Orpo vie!

Äänestä

Kiinalaiset saivat omansa valmetista, ennen konkurssia.😭😭

Äänestä

Orpohan ei itse tätäkään maksa! Kansalle se jää!

Äänestä

Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

Lupaa Suomen maksavan Venäjälle jäädytetyt varat,jotka Ukrainalle takuisiin??.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu