Joko Tapani kansan omakotitalo on saanut uudet asukkaat,
Ilmeisesti Espoon talo lyökkiniemi 13 on myynnissä
Tapani kansa
17
416
Vastaukset
- Anonyymi
Lyökkiniemi 13 ei ole pitkään aikaan ollut Tapani Kansan talo. Myi talon 2011/2012 hintaan 2,4 miljoonaa Euroa ja muutti toiseen tallon Espoon West endissä.
- Anonyymi
Ei kannata tosissaan lietsoa väärää tietoa.
- Anonyymi
Jaa, no mut Nina af enehjelm in osoite menee ainakin tähän lyökkiniemi 13
Sori ,oli mulla sitten kai väärä tieto - Anonyymi
Väärässä olit
- Anonyymi
Olimpahan oikeassa nyt iltalehdessä on kuvat ja ilmoitus että Tapani kansan talo Espoon lyökkiniemessä on myynnissä on kuvia ja hinnat ja Tapani kansakin on kuvassa.
- Anonyymi
Ja talon myyntihinta on 2.8 milj.€
- Anonyymi
Missä osoitteessa Kansa asui loppuajat Kotkassa?
- Anonyymi
Kallinpolku 19, Koivula
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Kallinpolku 19, Koivula
ex-rouva on laittanut tämänkin talon myyntiin Tapanin molemmat talot myynnissä ja kuolemasta vasta vähän yli puoli vuotta. Jollain on kova rahapula
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
ex-rouva on laittanut tämänkin talon myyntiin Tapanin molemmat talot myynnissä ja kuolemasta vasta vähän yli puoli vuotta. Jollain on kova rahapula
Sinulla lienee rahapula, Tapani tuskin taloa enää tarvitsee.
- Anonyymi
En nyt muista
- Anonyymi
Iso talo hänellä oli siellä Kotkassakin. Sekin on kuulemma entisen avovaimon ja Edward pojan nimissä lehden mukaan. Johannes pojasta ei oo paljon juttuja ollutkaan.
- Anonyymi
Urheiluravintola Marlonissa Sugar Daddyn Punkro Lollo soittaa äänilevy automaatista toiston toistoa Tapani Kansaa ja hanat kaakkoon.
Tapani Kansa: En etsi valtaa loistoa (fasesta tai Instasta)
https://www.youtube.com/watch?v=zPXNI2-_Ewk
En kaipaa kultaakaan Sutelan Kello&Kulta ja Marlon. Alkoa.- Anonyymi
Sinun jorinoitasi ei kaipaa kukaan.
- Anonyymi
Se kotkan talohan on koko ajan ollut vain Edwardin nimissä
- Anonyymi
Ai jaa, jossain lehdessä luki että Nina af enehjelm in ja edwardin
- Anonyymi
Ja on varmaan myyty kun piti katsoo kuvia niin ei enää löytynyt
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
IL - PerSut tykittää - Vaaralliset tappajat vankilaan jopa loppuelämäksi!!
Entistä rajumpi elinkautinen tulee – Vaaralliset tappajat vankilaan jopa loppuelämäksi Henkirikosten uusijat voidaan ja15214486Some kuhisee Sanna Marinista: "Wau"
Sanna Marinia hehkutetaan. Muun muassa Jodelissa kommentoidaan The Sunday Timesin julkaisemaa kuvaa Marinista. Hän ant408326Äärioikeistopurran nukke Petteri Lapanen paniikissa
Kun Suomen historian paras pääministeri antoi vankan lausunnon, kuinka "keskustelu politiikassa on käpertynyt lähinnä va486072SIELTÄ SE TULI: Kepu-Kurvinen: "Emme enää lähde punavihreään hallitukseen"
Nyt muuten nauretaan loppuviikko, että tähänkö kaatui Lindtmanin pääministerihaaveet. "Antti Kurvisen mukaan puolue ei1695677Onko rajojen kiinnipitäminen ihmisoikeuksien vastaista?
Maahanmuutosta puhutaan usein niin kuin kyse olisi vain numeroista ja rajoista. Kyse on kumminkin ihmisistä, jotka halua3124447HS - Sanna Marinin kirja on priimaluokan vedätys!
Kirja-arvio|Toivo on tekoja tulisi ensisijaisesti nähdä maineen rahallisen hyödyntämisen voimaannuttavana merkkipaaluna.694317Minja Koskelan "istumista" kertovassa uutisessa ei sanottu persuista mitään
eli jälleen kerran äärivasemmistolainen valehtelee, hän kun väittää että juuri persut ovat lähetelleet Koskelalle vähemm544068Täysi ryöpytys Sanna Marinille ulkomailla.
https://www.iltalehti.fi/ulkomaat/a/f699d84f-fa53-4dba-8718-2c395017fc55 Sanna Marinin kirja saa todella tylyn vastaanot263975"Rauhanomainen" miekkari hesassa: "Eläköön aseellinen vastarinta" - lakana
Kyseessä on Suomen Palestiinalaisten yhdistyksen viime perjantaina järjestämä ”Hiljainen kynttiläkulkue Palestiinalaiste1153730Monella äärivasemmistolaisella C-paperit armeijasta
Kuinka kävisi sodan tullen noille? Puolustusvoimat huomauttaa, että C-luokituksen saaneiden sijoittumisesta sodan aikan692713