aikaisemmin elämässäni inhonnut ketään, mutta hän joka on pakkomielteinen, häntä inhoan ja olen inhonnut jo useamman vuoden ajan! Oli hel..tin väärin aloittaa projekti minulta lupaa kysymättä! Olen täysin varma, ettei kukaan muukaan olisi koskaan halunnut kokea sitä kaikkea mihin minut ilman lupaa pakotetttiin! On tuntunut siltä ettei missään ole ollut sellaista paikkaa, missä olisin saanut elää rauhassa!Kävinpä missä vain, aina oli jonkinlaista kautta rantain esitystä! Eikö minulla ole ihmisoikeuksia saada elää omannäköistäni elämää ikäiseni ystävämiehen kanssa! Häirikön tulen haukkumaan kasvotusten jos näen hänet jossain! Ja sanon sanani niin kuuluvalla äänellä, että muutkin kuulevat sen! Elämä on ollut painajaista monen vuoden ajan!
En ole koskaan
Anonyymi-ap
0
151
Vastaukset
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Lataus pakkaskelissä
En olisi koskaan ostanut sähköautoa jos olisin tajunnut että ne eivät lataa pakkasissa suurteholatauksella vaan istut tu1656212Kun väestö ikääntyy ja veronmaksajat vähenee, mitä sitten vasemmistolaiset?
Maahanmuutto ei vaan ole ratkaisu väestön ikääntymiseen. Maahanmuutto lykkää ja hidastaa väestön ikääntymistä ja työv922793Miksei Trump ole kiinnostunut Suomen valloittamisesta?
Täällähän on enemmän turvetta kuin Norjalla öljyä. Eikö Ttump ole turvenuija?921781Aktivistinainen pysäytti ICE-agentin luodin päällään USA:ssa!
Video ampumistilanteesta: https://edition.cnn.com/2026/01/07/us/video/ice-shooting-minneapolis-digvid "Media: ICE:n am381472Kyllä mä suren
Sitä että mikään ei ole kuten ennen. Ei niitä hetkiä ja katseita. Toisaalta keho lepää eikä enää tarvitse sitä tuskaa ko91226- 491015
Mitä tarkoitat
”Silti koen sinulta puuttuvan jotain, joka kutsuu minua antamaan sinulle juuri sitä.”23928- 66912
- 21903
Olet mies aika ailahteleva luonteeltasi
Olen nähnyt kuinka olet iloinen, sosiaalinen ja osallistuva. Autat ja kannustat muita. Ja sitten olen nähnyt kuinka istu122903