Oliko meillä edustusta junioreiden MM-kisoissa? Liiton sivuilla ei ole mitään ko. kisoista.
Junioreiden MM-kisat
8
983
Vastaukset
- Anonyymi
Olis kyllä pitänyt Urhean porukka lähettää, kaikki ehjänä olevat U21.
Taitaa rahat mennä Losin projektiin.
Mielenkiintoista nähdä mitä sen jälkeen... - Anonyymi
Tämä linja kertoo Vavan ammattitaidottomuudesta.
- Anonyymi
VaVa= täysin nobody porukka
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
VaVa= täysin nobody porukka
Ai? Noin voimakkailla kannanotoilla tulemme syyskokouksessa näkemään taholtasi uusia avauksia liiton valmennuksen parantamiseksi? Vai oletko juuri tuolloin kenties hankkimassa itsellesi hamekangasta, joka kuvaa rohkeuttasi?
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Ai? Noin voimakkailla kannanotoilla tulemme syyskokouksessa näkemään taholtasi uusia avauksia liiton valmennuksen parantamiseksi? Vai oletko juuri tuolloin kenties hankkimassa itsellesi hamekangasta, joka kuvaa rohkeuttasi?
Aina samat typerät kommentit! Eikö muuta löydy?
Jos on VaVa on tehtävien tasolla, anna esimerkki?
Luken pronssi joo, tiedetään. - Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Aina samat typerät kommentit! Eikö muuta löydy?
Jos on VaVa on tehtävien tasolla, anna esimerkki?
Luken pronssi joo, tiedetään.Sofian Euroopan mestaruus, Martin sotilaiden MM. Turha sun on valittaa että aina samat kommentit. Omat kommenttisi eivät liioin ole monipuolisia. Ei minkäänlaista eteenpäin katsomista, pelkkä tarve haukkua niitä jotka jotain tekevät.
- Anonyymi
Taitaa olla, ettei ole omia suojatteja tai kavereiden siinä ikäryhmässä. Ei haluta kilpailijoita samalle kaurakaukalolle, kun kauroista on pulaa. Paras tapa varmistaa se on olla esteenä muille ja puolueellinen päätöksissä sekä muuttaa sääntöjä aina tarvittaessa.
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Eläkeläiset siirrettävä muuttotappioalueille
Joutoväki pois ruuhkauttamasta elättäjien arkea. Samalla putoaa jokaisen asumiskulut ja rahaa jää enemmän kuluttamiseen.3902957SDP pelastaa uppoavan Suomen
2027 kun SDP voittaa ylivoimaisesti vaalit alkaa Suomen uusi raju syöksy kohti täystyöllisyyttä ja turvallisempaa yhteis662334Kauppalehti - Törkeä skandaali paljastui: Espanja käytti EU-rahoja ihan muuhun kuin piti
Espanja on käyttänyt miljardeja euroja EU:n elpymisavustuksia eläkkeisiin ja sosiaalimenoihin – ja pyytää lisää. Espanj781989Jopa Espanjassa talous kasvaa, Purra vain irvistelee
Huomaa kuinka Purra on Suomen historian huonoin miniseteri, joka ei ole saanut aikaiseksi kuin tuhoa, Siis jopa vasemmis1161706- 1401572
- 691189
Uuden upotuskasteen vaiettu ongelma
Alkuseurakunnan kaste oli useamman vuosisadan upotuskaste, joka toimitettiin joko ulkona luonnon vesistöissä tai kasteki1021039Raiskaukset loppumaan?
Onko kenelläkään tiedossaan tuloksellisia keinoja saada väkisinmakaaminen loppumaan tai edes vähenemään? Lainsäädännön268993Tsemii Pete ja Linda! Tässä tärkeät kellonajat Euroviisut-viikon ohjelmista tv:ssä!
Euroviisut järjestetään Wienissä Itävallassa 12.-16. toukokuuta. Tsemii Pete ja Linda kisaan! Vetäkää Suomelle voitto Li12992- 40864