Onko tästä kasinosta kellään kokemuksia? Voittoja tuli huimasti, mutta pelitilin aktivoimiseen pitäisi tallettaa rahaa. Onko siis huijausta vai ihan validi. Aspa kyllä vastaillut mulle ripeästi, mutta tuntuu vaan että on liian hyvä ollakseen totta.
Vastaukset 2
- Anonyymi
No aika monessa kassus toimitaan juurikin noin. Talletat esim 20e ja kierrätät vähintään kerran. Kylläpä nuo taitaa löytyy myös ihan sieltä bonusten säännöitä. Useesti noissa myös jo max summa minkä saa kotiutettua.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Martinan tyttärestä hieno haastattelu IL
Martina on kasvattanut fiksun tyttären.384929- 102875
Orpo pelästyi, kun asiat tulivat ilmi ? Hallitus ei enää tuekaan Garden hanketta
Pääministerinä Orpo on vastuussa hallituksensa päätöksenteosta. Hallitus päätti avokätisestä tuesta hankkeelle, joka ei203729- 80680
- 70649
- 50635
- 66634
- 36620
Mä olen tosi
Ylpeä sinusta 🫂 Ajatuksissani pyydän sulle paljon suojelusta ja varjelusta. Sinua rakastettaan ja susta välitetään. Mui38609- 43581