Moikka, olisi kiva saada tribute video vaimon kuville runkkaamisesta ja laukeemisesta. Löytyiskö tänään vielä kiinnostusta?
Vaimolle tribute
Anonyymi-ap
8404
0Äänestä
Muut lukivat myös
Ketjusta on poistettu 9 sääntöjenvastaista viestiä.
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 8
Vanhimmat
Huomenta. Täällä olisi kova kulli jo valmiina
Onko hyviä ideoita hyvien kuvien ottamiseen? Meillä rouva haluaa että otettaisiin hänestä lisää alaston kuvia. Mutta ne pitäisi saada niin hyviksi että hän itsekkin niistä pitää ja antaa luvan näyttää muille. Rohkeatkin ideat on hyviä.
Parhaimmat kuvat minun mielestä on asennoissa joissa voi kuvitella olevansa mukana. Siinä kulli kovettuu välittömästi
Näin meillä rouvakin sen ajatteli. Muutaman otoksen jälkeen vaan rupeaa pimpero niin paljon turpoamaan ja avautumaan että sen huomaa. Viiva pillun kun saa hyvin kuvaan niin se on omaan mieleen hyvä.
Eihän turvonnut pimperokaan pahan näköinen ole
Ei todellakaan. Rouvaa vaan itseään hieman nolottaa kun sen näkee niin selkeästi että hän on kiihoittunut ja aika märkänä jo. Harvemmissa porno kuvissa näkee että kukaan olisi kiimassa ja märkänä. Hieman pornon tyyppisiin kuviin ideoita haetaan.
Pystytkö KIKissä laittamaan?
täällä yks