Vetokoukku Fiesta Mk3:een 1989-1992.

Mulla olisi kellarissa Fiestan vetokoukku tarpeettomana. Otettu irti vuoden 1991 Fiestasta. Merkki on Fixus ja johtosarja ja pultit tulee mukaan. Sähköpostilla saa kiinni, jos koukku kiinnostaa.
2359
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Tässä on sähköpostiosoitteeni: [email protected] . Ja koukun hinta on 50 e ja se on Töölöstä noudettavissa.

Äänestä

Vetokoukku on myyty.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Jaska kirjoitti:

Mulla olisi kellarissa Fiestan vetokoukku tarpeettomana. Otettu irti vuoden 1991 Fiestasta. Merkki on Fixus ja johtosarja ja pultit tulee mukaan. Sähköpostilla saa kiinni, jos koukku kiinnostaa.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu