Ei kai kukaan nainen luule

että heistä kiinnostutaan omana itsenään? Kyllä siinä aina on jokin muu juttu tai jekku taustalla.
18363
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 18

Vanhimmat

Kyllä kiinnostutaan!

3Äänestä

Kerroppa esimerkkejä näistä jekuista, palstaäijä. Täällä on oikein arvovieraita paikalla toteamassa, että jonkun juttumaakarin jutut ei pidä sittenkään paikkaansa

Äänestä
  • Selväähän se on ollut jo kauan etteivät jutut pidä paikkaansa!

    Äänestä

  • Anonyymi00005 kirjoitti:

    Selväähän se on ollut jo kauan etteivät jutut pidä paikkaansa!

    Varmasti monelle, mutta ei kyllä kaikille

    Äänestä

  • Anonyymi00009 kirjoitti:

    Varmasti monelle, mutta ei kyllä kaikille

    Nyt alkaa olla itseasiassa aika Välinpitämätön olo, aiemmin ajattelin, että hieron naamaan minkä kerkiän kun tähän pisteeseen päässään. Antikliimaksi on jopa.

    Äänestä

Taidat olla vielä kovin nuori vaikka kovin yritätkin jotain esittää.

1Äänestä

Luulin teininä samoin. Aikuisena, kun oli vihdoin tekemisissä aikuisten miesten kanssa, oppi toisin.

Äänestä

Pääasia että kiinnostutaan jostain.

Äänestä

Kuumien aaltojen jälkeen tietenkin.

Äänestä

Elämä vois olla pelkkää jekkua sen miehen kanssa :D

1Äänestä

Minulla on sellainen salainen taka-ajatus, että tahdon naisen omaksi ja rakkaaksi vaimokseni.

1Äänestä

Juup, ne jutut on siinä rinnan korkeudella ja jekku jalkoväkissä. Pointti löytyy takapuolelta...

Äänestä
  • Hyi!

    Äänestä

No en hetkeäkään ole luullut kenenkään oikeasti kaipaavan. Kostoa ja hauskanpitoa koko juttu.
T. nainen

Äänestä
  • Millä logiikalla tällä kertaa, naisia erittäin hienostuneille ihmisille esittävä äijä? T naiselta

    Äänestä

No ei kai?

Äänestä

Kyllä mä ainakin kiinnostuin ihan hänestä itsestään. Harmi vain kun ei ollut kiinnostusta toisinpäin. Mikä ihmeen juttu siellä pitäis olla taustalla tai jekku? Ei kaikilla miehillä ole aina jotain taka-ajatusta tai yritystä saada seksiä, jos sattuu kiinnostusta näyttämään.

Äänestä

Kaikki naiset joista olen ollut kiinnostunut, ovat olleet omana itsenään antautuvaisia, kauniita, hoikkia sekä nuoria.

5Äänestä

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

että heistä kiinnostutaan omana itsenään? Kyllä siinä aina on jokin muu juttu tai jekku taustalla.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu