Nyt on palsta "Tapiolla" vaikeata.

Anonyymi-ap

Nyt on taas joku mennyt kielimään "Tapion" kopioidusta tarinasta persu persu persusta. "Tapio" on hyvin hyvin vihainen, kun "Tapion" linkkejä ja niistä kopioituja toimittajien juttuja poistetaan. Kuvitteleeko persu persu persu, että "Tapio" ehtisi täyttää palstat jos olisi tarvis itse kaikki kirjoittaa ja tutkia. Ainoa keino, tehokas keino häiiköintiin on toistot, kopioit ja linkeistä kopioiminen muiden kirjoittamia juttuja.

Ei kai persu persu persut voi ymmärtää kuinka vaikeata on trollaaminen, ei siinä mitään ajatella ja perustella. Se on copy-paste tai sitten joutuu lopettamaan tuon erittäin tärkeän toimen, ja sikkoin olisikin valheet ja perättömät jutut vähissä.

7

113

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Anonyymi

      Onkos "ap" vaihtunut tapioksi? Varmaan tämäkin addiktoituneen palstakauhistelijan tekosia.

      • Anonyymi

        Mikä "Tapiota" taas itkettää ?


    • Anonyymi

      Persuliini vetää pohjat päivän harmituksessa. Vaan pistääkö huomenna paremmaksi : )

    • Anonyymi

      Hyvä homma. Nyt on kaksi antipersua,"ap" ja "tapio".

      • Anonyymi

        Antipersuja on viitisen miljoonaa.


    • Olipas viestiketjun aloittajalla sekava aloitus.Olisi ehkä viisainta lopettaa se Tapion ottaminen.Tuolla tyylillä näet pikku-ukkoja ja Tapio pulloja pian kaikialla!

    Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. IL - PerSut tykittää - Vaaralliset tappajat vankilaan jopa loppuelämäksi!!

      Entistä rajumpi elinkautinen tulee – Vaaralliset tappajat vankilaan jopa loppuelämäksi Henkirikosten uusijat voidaan ja
      Maailman menoa
      43
      13936
    2. Päivi Räsänen vs. Abbas Bahmanpour

      (Bahmanpour on imaami Helsingissä) Syyttäjä siis jahtaa edelleen Räsästä tämän H-puheista, joissa hän on ilmeisesti vaa
      Maailman menoa
      154
      5481
    3. Demokratian uhka: Perussuomalaiset ja polarisoiva "me ja muut" -ajattelu

      Laurence Rees varoittaa, kuinka demokratian heikkeneminen ja autoritaaristen liikkeiden nousu voidaan liittää "me ja muu
      Maailman menoa
      200
      5089
    4. SIELTÄ SE TULI: Kepu-Kurvinen: "Emme enää lähde punavihreään hallitukseen"

      Nyt muuten nauretaan loppuviikko, että tähänkö kaatui Lindtmanin pääministerihaaveet. "Antti Kurvisen mukaan puolue ei
      Maailman menoa
      86
      4288
    5. "Rauhanomainen" miekkari hesassa: "Eläköön aseellinen vastarinta" - lakana

      Kyseessä on Suomen Palestiinalaisten yhdistyksen viime perjantaina järjestämä ”Hiljainen kynttiläkulkue Palestiinalaiste
      Maailman menoa
      87
      3561
    6. Äärioikeistopurran nukke Petteri Lapanen paniikissa

      Kun Suomen historian paras pääministeri antoi vankan lausunnon, kuinka "keskustelu politiikassa on käpertynyt lähinnä va
      Maailman menoa
      6
      3339
    7. Palkansaajan oikeus nauttia työuransa hedelmistä

      Työeläkejärjestelmä on verrattavissa pyramidihuijaukseen, jossa alemmat tasot, eli nykyiset palkansaajat, toimivat maksa
      Maailman menoa
      109
      3058
    8. HS - Sanna Marinin kirja on priimaluokan vedätys!

      Kirja-arvio|Toivo on tekoja tulisi ensisijaisesti nähdä maineen rahallisen hyödyntämisen voimaannuttavana merkkipaaluna.
      Maailman menoa
      14
      2959
    9. Vanhat miehet eivät muista

      Niinistö muistaa vain Marinin hölmistyneen ilmeen, mutta ei miksi möllötti sen näköisenä. Vanhanen taas ei muuten vaan
      Maailman menoa
      12
      2851
    10. Monella äärivasemmistolaisella C-paperit armeijasta

      Kuinka kävisi sodan tullen noille? Puolustusvoimat huomauttaa, että C-luokituksen saaneiden sijoittumisesta sodan aikan
      Maailman menoa
      42
      2528
    Aihe