Perässä käveltävään 2 terää ristiin multiclip kokemuksia

Anonyymi-ap

Harmi kun tilasin vain yhden terän kun vasta jälkeenpäin tulimieleen että pitäisi kokeilla kahdella terällä jotka siis X toisiinsa asennossa. Käyntiin vetäisyssä enempi kiihdytettävää ja tasaisempi käynti massan tähden mutta mitä muuta tapahtuu? Vedättääkö enemmän tuskin kun ei niin hurjaa ilmasiirtoa ole mutta lisääntytisi varmaan silppuaminen ja sehän olisi nannaa syksyn lehdille.
Pitänee tilata huvikseen toinenkin terä mutta pidempää ruuvia ei taida ihan heti löytyä joten ensi puraisut vakiolla. Jos joku kokeillut laita näkyville kokemusta. Ja piruilijat haukotus eteenpäin ei mitään jännää tapahdu.

4

264

    Vastaukset 4

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Anonyymi

      Ruohonleikkuri taisi jäädä sanomatta. Onhan noita ristiteriä, neliteriä ja kuusteriäkin ollut kauan. Tavallisella pärjää ihan hyvin.

    • Anonyymi

      Kausi alkaa olla lopuillaan. Kohta pitäisi alkaa suunitelmat miten saadaan linkoon kaksi puhallinta x asentoon.

    • Anonyymi

      Pitää olla todella kekseliäs jos vielä montaa viikkoa ruohonleikkurilla tätä palstaa onnistuu aktivoimaan !

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Olen tumma ja tulinen

      Ja vielä suora - en ollut sinua varten. n to m
      Ikävä
      179
      1339
    2. Tunnustuksia

      Haluatko tunnustaa jotain, mitä on sydämelläsi?
      Ikävä
      85
      1246
    3. Mitä kysyisit

      Mihin haluaisit vastauksen häneltä eli mitä kysyisit?
      Ikävä
      96
      987
    4. Sä et vaan töllö tajua että rakastuin

      Mikä stana siinä on niin vaikea ymmärtää?! Täh
      Ikävä
      48
      833
    5. Suhde sinuun on ollut yhtä draamaa

      ilman draamaa ja suhdetta. 😅 Oikeasti ei naurata. Nainen, olet pitänyt minut pihdeissäsi. Tunne on välillä vahva ja su
      Ikävä
      40
      733
    6. Haluatko, että kierrän sinut kauempaa

      Kun näyttää, ettet minusta innostu. Voisit edes täällä kertoa selvät sävelet.
      Ikävä
      83
      609
    7. Yritit nainen sammuttaa kiinnostukseni

      mutta se tehtävä epäonnistui. Se oli sitä bitch -mode vaihetta silloin. Lopputulos on nyt se, että rakastan sinua tällä
      Ikävä
      30
      538
    8. Mikä on vahvuutesi palstalla?

      Oletko kuullut asian joltain toiselta vai oletko itse sitä mieltä? Itse luen avarakatseisuuden omaksi vahvuudekseni. Yr
      Sinkut
      111
      520
    9. Kyllä mä tiedän et me kuulutaan yhteen ja se on tähtiin kirjoitettu!!

      En vain halua satuttaa sua. Olen aivan perseestä epävakaan ja ADHD oireiluin vuoksi. Ja kun olisi aika "vapauttaa" ne su
      Ikävä
      44
      498
    10. Leski ja Volvomies

      Mitä se Volvomies kulkee sen nuoren lesken luona.. joko leski surunsa surrut ja uusi jo katottu..
      Kuhmo
      7
      486
    Aihe