monena päivänä sanomatta, on ollut sisältä niin kipeä, turta, on pelottanutkin, niin sanon sen nyt tähän: vieläkin ja kuule hyvin paljon.
On jäänyt se niin
13
485
Vastaukset
- Anonyymi
Täältähän se varmasti perille vai persiille.
- Anonyymi
Juuri tämmöistä tilannepäivitystäkö oisit vailla mitä tämä palstaäijä tilitti?
- Anonyymi
Odottelinkin. Täällä odotellessa paljon kohtaamisia itseni kanssa. Hyviä.
Katsotaan mitä siitä tulee, tuleeko meistä mitään.
Pyydän yhtä, että olet tärkeissä hetkissä rehellinen minulle.
Kirjoitan kuin hänelle.
Sinun,minä - Anonyymi
Sama täällä, on vain vähän ahdistusta ilmassa, you know. Mutta kuten sanoin, sinuun luotan. Nyt ja aina 4 ever yours ❤️
- Anonyymi
❤️
- Anonyymi
Joka päivä paha olla. Vaikea pitää toivoa yllä, mutta yritän.
- Anonyymi
Olen huomannut pelon, mutta miksi kääntyä poispäin kun pelottaa?
- Anonyymi
Voi kumpa voisin kertoa sinulle, että kyllä kaikki järjestyy. Älä pelkää kipua. Itke, huuda, tunne ne kaikki tunteet, jotka nousee pintaan. Jonakin kauniina päivänä, olet vielä kiitollinen kaikelle, mitä olet käynyt läpi. Voimahali🤗
- Anonyymi
En osaisi sanoa sitä tuon paremmin ❤️
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
En osaisi sanoa sitä tuon paremmin ❤️
❤️
- Anonyymi
...ne kätkin sydämeen...
Minäkin edelleen ja tosi paljon.
Usein mietin, onko tällaisessa yhtään mitään järkeä loppujen lopuksi.
Muutenkin vaikeaa. - Anonyymi
Samoin häntä. Mikä oli viimeisin päivä, kun jätit sanomatta?
- Anonyymi
Huomenta, kaikki kyllä järjestyy❤️
kohtaat rakkaasi.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
IL - PerSut tykittää - Vaaralliset tappajat vankilaan jopa loppuelämäksi!!
Entistä rajumpi elinkautinen tulee – Vaaralliset tappajat vankilaan jopa loppuelämäksi Henkirikosten uusijat voidaan ja19022471Some kuhisee Sanna Marinista: "Wau"
Sanna Marinia hehkutetaan. Muun muassa Jodelissa kommentoidaan The Sunday Timesin julkaisemaa kuvaa Marinista. Hän ant849682Sannalla tänään vuorossa The Daily Show
Eli nyt mennään jo satiirin puolelle. Tuohan on vähän kuten Lindströmin ohjelma Suomessa.477645Äärioikeistopurran nukke Petteri Lapanen paniikissa
Kun Suomen historian paras pääministeri antoi vankan lausunnon, kuinka "keskustelu politiikassa on käpertynyt lähinnä va886428SIELTÄ SE TULI: Kepu-Kurvinen: "Emme enää lähde punavihreään hallitukseen"
Nyt muuten nauretaan loppuviikko, että tähänkö kaatui Lindtmanin pääministerihaaveet. "Antti Kurvisen mukaan puolue ei1906146Täysi ryöpytys Sanna Marinille ulkomailla.
https://www.iltalehti.fi/ulkomaat/a/f699d84f-fa53-4dba-8718-2c395017fc55 Sanna Marinin kirja saa todella tylyn vastaanot495142HS - Sanna Marinin kirja on priimaluokan vedätys!
Kirja-arvio|Toivo on tekoja tulisi ensisijaisesti nähdä maineen rahallisen hyödyntämisen voimaannuttavana merkkipaaluna.1204812Minja Koskelan "istumista" kertovassa uutisessa ei sanottu persuista mitään
eli jälleen kerran äärivasemmistolainen valehtelee, hän kun väittää että juuri persut ovat lähetelleet Koskelalle vähemm1074499Ruotsalaisuuden Päivän virallinen liputuspäivä poistettava VÄLITTÖMÄSTI!
Suomen valtion ja suomalaisuuden kannalta ei ole minkäänlaisia perusteita liputtaa virallisesti ruotsalaisuuden päivää,432738Pekka Visuri: "Suomen on aika irrottautua Ukrainan sodasta"
Slava Ukraina-mölinät eivät enää auta. Ukraina on sotansa hävinnyt. Nyt tarvitaan poliittista selvänäköisyyttä, reaalipo1052257