Olitko sä ihanainen

Varattu vielä sillon -22 vuonna 🤔 n-n
8247
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 8

Vanhimmat

Joo-o. Parisängyssä kulman takana piilossa makoili toinen... Näytin pari käsimerkkiä, että ymmärsi pysyä äänettömänä!

Äänestä

Miksi se sua kiinnostaa?

Äänestä
  • Koska olen kiinnostunut hänestä, niin yksinkertaisesti siksi ❤️

    Äänestä

Olin ja oon edelleen varattu ja varatttuna pysyn. On aivan ihana miehekäs mies kyllä.

Äänestä

En ollut silloin, enkä ole nyt.

Äänestä
  • Mut nyt voisit olla kyllä mulle vai mitä 🤔😍💕👩‍❤️‍💋‍👩

    Äänestä

Olin ja nyt olen naimisissa

Äänestä

Entä jos jäät leskeksi?

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

Varattu vielä sillon -22 vuonna 🤔 n-n

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu