Ketkä sitä

Pahaa sitten puhuvat?
10405
1Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 10

Vanhimmat

Aikalailla kaikki.

1Äänestä
  • Onneksi ei kaikki

    1Äänestä

Tykkään susta.

1Äänestä

Varmaan kaikenlaiset muiksi luulijat ainakin.

Äänestä

Onko pakko ihan tahallaan jatkaa enää, josko tälle päivää tuli jo ihan tarpeeksi. Antakaa jo olla. Ei pidä lietsoa mutta lähden elokuviin joten samapa tuo.

3Äänestä

Kenestä useimmitennne ne muilla tuntuis olevan ne parhaat kaverit jotka sitä tekevät

Äänestä

Palstaäijä ja armeija persoonia 😉
Eikä kukaan niistä pärjää tositilanteessa

Äänestä

Ruoka aikaan olleet kasarmilla Ylen syöneitä ovat nykyisin Vanikkaa vesel auttaa turvotukse

Äänestä

Aina kannattaa ottaa itse selvää asioista eikä uskoa valhepuheisiin.

1Äänestä

Varmaan koko kylä

Äänestä

Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

Pahaa sitten puhuvat?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu