Talvi yllätti.

Hienoa, kaikkea ei näy netissä.
6149
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 6

Vanhimmat

Olksko tuo kuitenkin niin että liukkaus yllätti,lunta kait tuolla ei ole vielä satanut yhtään?

Äänestä
  • Ehkä olisi pitänyt käyttää maalaisjärkeä.

    Äänestä

  • Anonyymi00002 kirjoitti:

    Ehkä olisi pitänyt käyttää maalaisjärkeä.

    Takoittaa että talvella ei lähdetä mihinkään liukastelemaan vaan istutaan koko talvi sisällä syöden kesällä varastoitua ruokaa

    Äänestä

kitkat olleet jo pitkään alla

Äänestä

ne saatanan nastarenkaat on kiellettyjä joka maassa sen asfalttipölyn takia 😠😠😠

Äänestä
  • Eivät ole kiellettyjä täällä.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

Hienoa, kaikkea ei näy netissä.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu