Anustappi miehillä

Anonyymi-ap

Kuinka moni heteromies käyttää tappia perseessään? Millä tavalla? Itse pidän sitä runkatessa ja nussiessa niin saa paremman seisokin. Joskus myös ulkona kulkiessa niin että seisova kyrpäni näkyy housujen kohoutumana.

7

756

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Anonyymi

      Mä oon 18 v mies mut haluisin nähdä kun sä kuljet ulkona vaik kollarit jalas

    • Anonyymi

      Köytän anustappia rakastellessa vaimon kans,antaa kivasti lisämaustetta minulle kun tunnen tapin liikkuvan anaalissa samalla kun nussin.suosittelen

    • Anonyymi

      Joskus tulee kotona ollessa ihan puuhaillessa käyttäen tappia. Ei vaan meinaa tulla kovin paljon aikaiseksi kun panettaa niin paljon ja kulli on paisuneena housuissa

    • Anonyymi

      Kyllä käytän usein tappia perseessä , tuntuu hyvältä. Nytkin tätä kirjoittaessa on tappi sisällä .
      Myös ulkona kulkiessa on usein tappi anaalissa , tiukat stringit pitämässä tappi paikoillaan . Kotona on minulla isommat tapit käytössä jotka venyttää ja antaa täyden nautinto. Välillä on myös samalla penis pumppu käytössä kun on iso tappi anaalissa .
      M 64 CD 💃

    • Anonyymi

      Kyllä anus tapin kanssa runkkaillessa saa paremmat sävärit. Itsellä eri kokoisia, eikä isoin välttämättä paras. Nytkin runkulla tappi pyllyssä.

    • Anonyymi

      Todella harvoin käytän. Viimesin kerta oli, kun olin ajatellut laittaa sen vaimokkeen pyllyyn, mutta hän ei halunnut, vaikka pieni tappi olikin. Hän sitten ehdotti, jos laittaisi sen mulle. Näin sitten sovittiin. Oli aika kiihottavaa, kun laittoi tappiin liukkaria ja sitten levitti pyllyäni, jotta sai tapin sisään. Hän kiihottuu mun runkkailun katsomisesta. Nyt oli tappi pyllyssä ja runkkasin loppuun asti. Välillä hän liikutteli tappia, joka tuntui todella hyvältä.

    Ketjusta on poistettu 4 sääntöjenvastaista viestiä.

    Takaisin ylös

    Luetuimmat keskustelut

    1. Riikan kukkaronnyöri on umpisolmussa

      Kulutus ei lähde liikkeelle, koska kansalaiset eivät usko, että: – työpaikka säilyy – tulot eivät romahda – talous ei h
      Maailman menoa
      3
      2671
    2. Jos vedetään mutkat suoraksi?

      Niin kumpaan ryhmään kuulut? A) Niihin, jotka menevät edellä ja tekevät? Vai B) Niihin, jotka kulkevat perässä ja ar
      Sinkut
      105
      2404
    3. Tanskan malli perustuu korkeaan ansioturvaan

      Ja vahvoihin työllisyys- ja kotoutumispalveluihin. Suomessa Riikka on leikannut juuri näitä: palkkatukea, työttömyysturv
      Maailman menoa
      4
      2209
    4. Vain vasemmistolaiset ovat aitoja suomalaisia

      Esimerkiksi persut ovat ulkomaalaisen pääomasijoittajan edunvalvojia, eivät auta köyhiä suomalaisia.
      Maailman menoa
      44
      1814
    5. Miten must tuntuu

      et sä ajattelet mua just nyt
      Ikävä
      31
      1396
    6. Anteeksipyyntöni

      Jätän tähän anteeksipyyntöni sinulle, koska en voi sanoa sitä missään muuallakaan. Pyydän anteeksi, jos purkamani tuska
      Järki ja tunteet
      14
      1343
    7. Kun et vain tajua että

      sua lähestytään feikkiprofiililla :D Hanki aivot :D m-n
      Ikävä
      176
      1115
    8. Sydämeni valtiaalle

      En täältä aio asioita kysellä. Haluan tuoda tiedoksesi, että pohjimmiltani en ihmisiä tahdo satuttaa ja ajattelen muiden
      Ikävä
      87
      1027
    9. Persu ajoi autoa

      Ajoi lapsen yli https://www.iltalehti.fi/kotimaa/a/597a7468-3d1d-455e-bed2-21c1efc31ac1
      Perussuomalaiset
      20
      1023
    10. Oletko tyytyväinen

      Tämän hetkiseen tilanteeseenne? Odotatko, että lähennytte vai yritätkö päästä yli ja eteenpäin?
      Ikävä
      79
      883
    Aihe