Nauroit mulle! :D

*Best place ever* <3
7270
1Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 7

Vanhimmat

En nauranut sinulle vaan tilanteelle. Sama efekti kun menen omaan vessaan ja pöntöllä istuukin vieras ihminen.

Äänestä

Ohhoh, aika karu juttu! Miten se nyt sun pöntöllä?

Äänestä
  • Siis vertauskuvallista, oli yllättävää. Jos yhtäkkiä nainen tupsahtaa 20 cm päähän sinusta vaikka luulet olevasi yksin.

    Äänestä

Eeen…

Äänestä

No on kyllä! 👍🏻

Äänestä

*Sanaton* ap

Äänestä

No vähän vain. Sisäisesti hytkyin. Se tilanne oli niin herkullinen etten malttanut olla tulematta siihen🤭

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

*Best place ever* <3

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu