kun olet moittinut toista rumin sanoin kauemman aikaa? Tuskinpa.
Kehtaisitko kohdata toisen,
Anonyymi-ap
14357
3Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 14
Vanhimmat
Kiusaajat ei kehtaa ne on pelkureita ja keksii huonoja valheita.
En todellakaan ketään palstan anonyymiho roa..
Mikäs saarnaaja tää tyypi on.
Lähetyssaarnaaja mies
Tuskin kukaan kehtaa…
Sivusta
Ei ole tarvetta kohdata. Enkä kadu rumia puheita.
Mieheltä
Samat sanat sinulle.
Naiselta
En ole moittinut mitenkään. Naiselta
Minä olen moittinut =) ja seison puheiden takana. vaikka nenät vastakkain :D
En ole sanonut rumaa hänestä täydellisestä. Jos hän olisi minusta, johtuisi vain siitä, ettei näe omaa kauneuttaan, eikä tiedä olevansa lähes kaikkien naisten vastustamaton unelma.
Hän on moittinut minua ja syystä.
En jousta arvoistani. Heikompia ei kiusata. Teistä se vain kertoo että sitä sairasta rääpälekiusaajaa puolustatte.
Sanottuja sanoja ei saa takaisin eikä tänne kirjoitettujakaan...joku voi loukkaantua hyvinkin pienestä kuten hän tänne kirjoittamastani, joka johtui vain pettymyksestä häneen ja tiedän ettei hän kykene ymmärtämään miltä minusta silloin tuntui 😒 niinpä olen pysynyt pois sieltä missä tiedän hänen olevan..ja muutenkin..
En ole haukkunut heitä joista välitän, joten eipä pitäisi olla ongelmaa kohtaamisessa. Joitakin menneisyyden tapahtumia olen käsitellyt, mutta eipä kyseisiin tilanteisiin osallisilla ole suuremmin merkitystä tämän hetkisen osalta tai muutoinkaan tarvetta tavata heitä.