kaikki sellaiset ikäiseni miehet, jotka haluavat matkustaa talvea pakoon etelään eivät kiinnosta! Seksi kiinnostaa kyllä.
Se on niin että
9
158
Vastaukset
- Anonyymi
Ja seksiä vain parisuhteessa ollessa!
- Anonyymi
Hyvällä tsäkällä palstaäijä saat siellä minne olet menossa oikeen kunnon joukkopersästyksen. Aika yleistä teillä alaikäisiin kohdistuvien rikostentekijöiden kohdalla
- Anonyymi
Sedän ikäväksi se tehdään pulloilla eikä suinkaan sillä mitä stayuppiseppo haluaisi 😂
- Anonyymi
No sitten sinun maa on toi Gambia palstasetä lähde sinä niitä miehiä pakoon ns sinne äläkä vaan tuu bäkkiin enää
- Anonyymi
Aloittajalla ei ole siihen mahdollisuus, ymmärrettävää.
- Anonyymi
Ei ole siitä kiinni, ei vaan kiinnosta enää matkustaa! Ihan riittävästi sitä tehnyt nuorempana!
- Anonyymi
mieleni tuottaa lähinnä leffoja. jokaisessa niissä on karu loppu
- Anonyymi
Sulla on sellaset kriteerit että tuskin kukaan koskaan sulle riittää joten tee hullu palvelus ja pidä ne näppisi kurissa ja suusi kiinni. Ketään ei kiinnosta ja jos kiinnostaa niin lähinnä varmaan sen takia että pysyy kaukana kaltaisestasi hullusta.
- Anonyymi00009
Salainen deitti tänä yönä? ❤️ Klikkaa tästä https://Melissa.hoty.lat/Melissa#/?/?/gbl5evwh8
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Mitä hyvää rikkaiden hyysääminen Suomelle tuonut?
Minäpä vastaan: ei yhtikäs mitään, vaan pelkkää vahinkoa. Demareiden ansiosta Suomen valtio oli käytännössä vielä 1980-729733Purra hyökkää nyt suomalaisen duunarin kimppuun teettämällä mamuilla palkatonta työtä
Niinpä niin. Persut duunaripuolue, HAH. Joko alkaa kovapäisinkin persu älyämään, että persut ovat Suomen kansan vastain1409337Grahn-Laasonen: "Kansalainen joutuu pettymään, jos demareita äänestää"
Ministeri viittaa tuoreeseen Helsingin Sanomien juttuun, jossa demarijohtajan keinoja Suomen suunnan muuttamiseksi esite1056769Tytti Tuppurainen häpäisi Suomen epäisänmaallisella lausunnollaan USA:n ulkoministerille Rubiolle.
https://www.is.fi/politiikka/art-2000011816267.html Miksi Tytti Tuppurainen päästetään antamaan typeriä lausuntoja noin1985178- 1734919
Purra ehdottaa vaan Tanskan mallia, joka on erittäin hyvä malli
Purra ehdotti helmikuussa Suomeen Tanskan mallia, jossa maahanmuuttajilta vaaditaan työntekoa sosiaalitukien saamiseksi.1443734- 1702571
- 762539
Miksi miehen on hankala ymmärtää
Että hänen on tehtävä aloite. Niin sen kuuluu mennä luonnollisesti.1642403- 582232