Unil Mandi

Anonyymi-ap

Unil Mandi kokemuksia? Joitakin kertoja soittanut, näkemiset nähnyt saman suuntaisesti erikerroilla. Yllätti, jotenkin hyvin saa kiinni ja tarkentaa, myös jos ei johonkin saa tarkennusta niin sanoo suoraan. Yksi asia on toteutunut kuten sanonut. Yhden mieshenkilön osasi kuvata ulkonäöllisesti, joka tuli lähelleni ja pyöri lähelläni vaikkei suhdetta tullutkaan eikä Mandi luvannutkaan suhdetta, sanoi, että on tulossa lähelleni. Eikä myöskään pitkitä puhelua tai pyörittele ympäripyöreetä. Myös työasioihin suuntaviiva ollut oikea vaikka asiat keskeneräisiä. Mielenkiinnolla seuraan toteutuuko näkemisen toisen ihmisen kohdalla kuinka nähnyt. Antoi tarkempia yksityiskohtia.

16

149

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Anonyymi

      Kivan nimen oot itelles kekannu.

    • Anonyymi

      Mä kerran soitin ja oli ihan hyvä toi

    • Anonyymi

      No mitä toi sinulle näki ja miten toteutui?

    • Anonyymi

      No hän näki jotain, et kävelen luonnossa ja otan lepohetkiä arjessa. Kehotti nauttimaan arjesta.

      • Anonyymi

        Oi juku, että näki ihan kävelevän luonnosa. Ei kuitenkaan sisätiloissa? Ei sitten nukkumisesta mitään sanonut tai syömisestä?


    • Anonyymi

      Ai, että oli hyvä toi, kun kertoi, että kävelet luonnossa. Eihän tuo ole edes ennustamista, tuon voi lähes kaikille kertoa, että kävelet ulkona.

    • Anonyymi

      Unil Mandi kokemuksia ihmissuhteisiin liittyen?

      • Anonyymi

        Kannattaa pitää niisä lepohetkiä ja kävellä luonnossa.


    • Anonyymi

      Just näin, näsäviisaat liikenteessä. Sitä, kun ei ennustajalta tarvitse kysyä.

    • Anonyymi

      Edelleen Kysyn onko joku oikeasti soittanut Unil Mandille ja miten tiennyt esim. Ihmissuhdeasioihin?

      • Anonyymi

        Soitin unol mondulle hondurasiin ja hyvin tiesi, Sanoi että jaloittelen ulkosalla.


      • Anonyymi
        Anonyymi kirjoitti:

        Soitin unol mondulle hondurasiin ja hyvin tiesi, Sanoi että jaloittelen ulkosalla.

        Menepäs nyt NM sinne omaan ketjuusi kehumaan itseäsi.


      • Anonyymi
        Anonyymi kirjoitti:

        Menepäs nyt NM sinne omaan ketjuusi kehumaan itseäsi.

        Sinäkö se noissa ketjuissa hänen perässä huohotatkin? Pitikö ihan uusi nimi keksiä, alkoiko edellien saada mainehaittaa?


    • Anonyymi

      Samaa mieltä, Että Naomi täälläkin hönkii. Kun haluaa muista järkevistä näkijöitä keskustella niin työntää nokkansa jokapaikkaan.

      • Anonyymi

        Vai että täälläkin hönkit, hauska tutustua. Se on harvinainen ja kaunis nimi. Tuohon auttaa kun lakkaat tumnkemasta sun nokkaas joka paikkaan, onko joku pakko.


    • Anonyymi

      Sääliö. Paremminki että täälläkin röhkii. Possukka se jaksaa ja jaksaa :( Tunkee kärsäänsä joka paikkaan, röhkii ja nassuttaa Naomista. Saa varmaan jotain onne kun saa nimeä toistella kun tietää ettei olisi mitään saumaa koskaan päästä kyseisen julkkisnäkijän pakeille.

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Sanna Marin teki sen, mihin muut eivät pystyneet - sote kerralla maaliin

      Yli 15 vuotta Suomessa vatvottu sote-uudistus meni lopulta läpi Sanna Marinin hallituksen aikana. Edeltävät hallitukset
      Maailman menoa
      126
      10862
    2. Marinin hallitus hyväksyi soten (105-77) vuonna 2021

      vastaan äänesti Kok, persut, KD, Liike Nyt. Nyt on sitten käynyt niin kuin on käynyt. Pääkirjoitus: Sanna Marin jätti
      Maailman menoa
      113
      6209
    3. Kannattaako suomalaisen duunarin enää äänestää vasemmistopuolueita

      sillä eivät ne tunnu kovasti ajavan suomi-duunarin etuja. Jos katsotaan Vasemmistoliittoa, niin sehän on ihan feministi
      Maailman menoa
      166
      5537
    4. Jaaha, sitä on vasemmistoryhmä käynyt häiriköimässä Purran kodin vieressä

      On näköjään iso lakana levitetty puiden väliin, jossa lukee mm. "Haista vi*** Riikka Purra". Tunkekaa leikkaukset pers..
      Maailman menoa
      56
      5397
    5. Professori: Maahanmuuttajien rikollisuutta hyssytellään - hävytöntä

      Kriminologi Jukka Savolaisen mukaan ikä ja vaikeat olosuhteet eivät riitä selitykseksi. – Tutkitun tiedon valossa sanoi
      Maailman menoa
      146
      4348
    6. Enää viisi yötä Sannan kirjaan

      Ihan täpinöissään tässä odotellaan. Vaikea pysytellä aloillaan, kun koko ajan tekisi mieli jo kirjakauppaan rynnätä, mut
      Maailman menoa
      70
      4339
    7. Mistä kummasta voi johtua se, että vasemmistolaiset usein häpeää itseään

      voiko se johtua esim. köyhyydestä? Ja tästä on siis ihan suomalainen tutkimus olemassa. "Suomalainen tutkimus osoittaa
      Maailman menoa
      24
      3807
    8. Sanna-kulttilaiset hehkuttaa edelleen Marinia, vaikka esim. Sote oli susi jo syntyessään

      mutta kulttilaiset eivät ole järjen jättiläisiä, ja sanoihin Lasse Lehtinenkin, että Suomessa on pohjoismaiden tyhmimmät
      Maailman menoa
      51
      3801
    9. Marin teki sen mihin muut eivät pystyneet, vei susi-Soten maaliin

      ja sitten hävittyjen vaalien jälkeen lähtikin vastuuta pakoon...... "Professori: sote-uudistus on täysi susi. Sosiaali
      Maailman menoa
      13
      3476
    10. IL - 100 000 potentiaalista sotilasta pakeni Ukrainasta!

      "Ukrainasta nuorten miesten joukkopako Liki 100 000 asevelvollisuusikäistä miestä on poistunut Ukrainasta parin viime k
      Maailman menoa
      80
      3078
    Aihe