Missä olette nähneet suurimmat pallit? Esim. sellaiset roikot, jotka lepää saunan lauteilla tai roikkuvat tuolin reunan yli.
Isoimmat pallit
17
744
Vastaukset
- Anonyymi
No jo oli taas kysymys!
Milloin kysyt panomiehiltä kuten savottapalliukolta, missä se kohtasi isoimman anaaliaukon kota nysälöään jyysti laitoja hipoen?
Mutta itse kysymykseen - miehiltä kun kysytään ... suurimmat kivespussit eli pallit miehellä (* eläimiä ei kai lasketa?), mitä näin pari kome vuotta sitten Stadionin uimalan (Hki) saunassa ja pukuhuoneessa, miehellä noin yli keski-ikää roteva /tukeva mies kyllä, jolla oli todella suuret pallit. Mutta myös kulli eli kyrpä oli kookas tavallista paksumpi jötikkä, ihan lepotilassa oli.
Mies istui saunassa ja pesuhuoneen taukopenkillä ihan reunalla niin että hänen pallit roikkui istumapenkin ja lauteen reunalla ettei 'jäänyt väliin" tms. Istuin hänen lähellä josta näkyi kaikki!
Oli kiihottavaa nähdä - ei tuijottaa! Näin miesten kaluja ihailevana muutenkin totean näin.
😜😛😝 - Anonyymi
Kuulemma pesäpallon pelaajilla on iso anaali.
Sinne tungetaan otteluiden jälkeen pesäpallomaila,
sitten räpylä perään.- Anonyymi
Mutta entäs jääkiekkoilijoilla?
Ainakin huolto- ja seurojen johtohenkilöillä on todistettavasti ollut ehkä vielä nykyäänkin homoeroottista kanssakäymistä keskenään, pienemmissä ryhmissä mm. riippuen kiinnostuksen tasoista!
Usein voisko sanoa ( orgiat) illanvietot ollert saunomisen ja alkoholin myötävaikutuksella toteutettu!
He juovat todella rankasti joka muka toimii "palauttavana" rankkojen treenien jälkeen!?
Tästä "sisäpiirien" toiminnasta kertoi taannoin mies ( huoltojoukot) joka ollut mukana touhuissa myös pienemmissä ryhmissä - eikä ihme miehellä kun on kunnon sanotaanko "venäläistyyppinen" kookas kalusto josta euja näin ollen myös!
Sain kokeilla ja tunnustella ainakin käsin ja suulla tuota monsteria, joka ei oiken mahdu minnekään, mutta kovasti kehui näissä em. ryhmissä olleensa aktiivinen sen kanssa!?
Nimiä ei tänne voi laittaa mutta eivät ole tuntemattomia kukaan olleet aikanaan!
🤫🫣🤐
- Anonyymi
Isäukolla saunassa. Valtavat pallit ja iso kulli. Kaikki miehet aina katselevat niitä.
Myös todella pitkävitjaiset pallit nähnyt muutamilla tutuilla pukuhuoneessa ja saunassa. Kaverin isällä. Lankomiehen veljellä. - Anonyymi
Vanhemmilla ukoilla on kyl yleensä komeat kivekset. Yhden tutun papan kanssa saunoessa on kiva ihailla sen isoja kasseja
- Anonyymi
Haluaisin itsekin vielä roikkuvammat pallit. Kesällä helteellä roikkuvat kyllä mukavasti persvaossa saakka.
- Anonyymi
Mulla on kassit olalla.
- Anonyymi
Kyllä ne vaan savottamiehillä oli suurimmat.
- Anonyymi
Pallipaapan pojanpoika ja Heinolan trollin salainen homoystävä ei tiedä muista nykypalleista kuin H:lan lemmikkinsä pikku munasisra!? Kaikesta päätellen.
- Anonyymi00014
Isälläni. Kunnon kuulat säkeissä.
- Anonyymi00015
Mulla on todella isot pallit ja jos saisin valita niin ottaisin paljon pienemmät. Kokoajan on tiellä. Tuntuu kävellessä ja istuessa. Sen vuoksi pitää käyttää aina löysiä housuja ja alushousuja jotka pitää ne paikallaan. Ei voi kuvitellakkaan esim. kireitä farkkuja. Huomiota sillä kyllä varmaan saa ku sellainen pullotus housuissa että varmasti näkyy.
- Anonyymi00016
Ole tyytyväinen. Hienoa vaan, että olet isopallinen! Ei miehen tarvitse käyttää tiukkoja housuja, jos pallit ovat tiellä.
- Anonyymi00017
No ei näistä hyötyä ole. Ainoastaan naiset on tykänneet silitellä ja joku sanonu että kivasti hakkaa kovempaa pannessa.
- Anonyymi00019
Komeat katsella, isot hieroa ja silitellä, hakkaavat nussiessa, siittävät kunnolla. Eikö siinä ole riittävästi plussia!
- Anonyymi00021
Anonyymi00019 kirjoitti:
Komeat katsella, isot hieroa ja silitellä, hakkaavat nussiessa, siittävät kunnolla. Eikö siinä ole riittävästi plussia!
Itseasiassa ei siitä sen paremmin kuin pienemmät. Nuorena humalaiset naiset saattoi puristella että mikäs siellä pullottaa. Luulivat että on niin iso kulli. Jotkut varmaan pettyivät kun on juuri ja juuri keskiverto.
- Anonyymi00018
Peilissä ;)
- Anonyymi00020
Hyvä kysymys näin savottamiesten pallien juhlavuonna 2026!
Ketjusta on poistettu 4 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Taas nuoren kuolema
Vasunmäentiellä paha onnettomuus. Nuori nainen menehtyi. Niiin sydäntä riipaisevaa 😭1736634Elikkäs persuissa ovat pahimmat häiriköijät
Koska sieltä tuli kaikkein kovin ulahdus. Persujen peesissä seuraa kokoomus js hajuraon päässä röhkii kepulaiset. Olipa793680"Skandaali muhii SDP:ssä" - "pelon ilmapiiri vallitsee"
Puolueen johto on vähintään vastuussa ilmapiiristä, jossa häirinnän uhrit eivät ole saaneet ääntään kuuluviin. Vyyhdin1133580Tehomaksu rankaisisi normaalista sähkönkäytöstä
Energiaviraston valmistelema tehomaksumalli herättää aiheellista huolta erityisesti tavallisten kotitalouksien näkökulma762878Ahdistelu ongelmaa vain vasemmistossa - ei oikeiston edustajissa
Mutta demarit ovat tunnetusti sivistymättömiä, ja vähemmän fiksuja.442440Tampereen "empatiatalu" - "Harvoin näkee mitään näin kajahtanutta"
sanoo kokoomuslainen. Tampereen kaupunginvaltuuston maanantain kokouksessa käsiteltävä Tampereen uusi hyvinvointisuunni652273- 1211829
- 541308
Trump asettaa Grönlannin kaappausta vastustaville Euroopan maille 10% tuontitullin
Suomi mukana näissä maissa. Myöhemmin Trump aikoo nostaa tuontitullit 25%:iin kesäkuun alusta, jos Grönlannin kaappausta3761303Miksi suorittamisesta tulee
Miksi suorittamisesta tulee hyvä fiilis? Mitä sillä paikataan? Jollekinhan se voi olla jopa terapeuttista, mutta itse a531116