Leikitkö mies tunteillani

Vai olitko oikeasti tosissasi? Pakko oli laittaa stoppi tilanteeseen niin henkisesti loppu.
Nyt ikävä on koko ajan💔lupasit että nähdään kun tilanteet vähän selkiytyy.
Milloin nähdään, mukava olisi viettää aikaa kanssasi. Ikävä on sinua❤️❤️❤️❤️

Naiselta 🌹
13630
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 13

Vanhimmat

Onko naisia esittävä kekkeruusi koko illan tiedossa tätä samaa monotonista tavaraa? On.

Äänestä

Leikin tunteillasi.
Ruokin palstaharhaasi.

Äänestä
  • Oletko sinä se vähän hitaan oloinen nainen, kuka jankuttaa toistuvasti tälle naista esittävälle äijälle palstaharhasta,, mikä on varsin ironista ottaen huomion tietyt seikat, mm sen että ns esität sille välillä miestä ja koitat vaikuttaa asioiden kulkuun omassa pikku todellisuudessasi. TT

    Äänestä

  • Anonyymi00004 kirjoitti:

    Oletko sinä se vähän hitaan oloinen nainen, kuka jankuttaa toistuvasti tälle naista esittävälle äijälle palstaharhasta,, mikä on varsin ironista ottaen huomion tietyt seikat, mm sen että ns esität sille välillä miestä ja koitat vaikuttaa asioiden kulkuun omassa pikku todellisuudessasi. TT

    😂😂aika vainoharhaista oletusta

    1Äänestä

  • Anonyymi00006 kirjoitti:

    😂😂aika vainoharhaista oletusta

    Jotenkin tämä huolettomuus tuntuu hieman teennäiseltä. Olet tosin aloittajaäijä ja ed punkero peukutti sinun kommenttia

    Äänestä

Miten ne on selkitynyt täällä palstalla?

Äänestä
  • No joko olet saanut visvaisen ihmiskuvan selkeäksi kuin sees päivä mitä tulee tämän äijän horinoihin? T naiselta

    Äänestä

  • Anonyymi00005 kirjoitti:

    No joko olet saanut visvaisen ihmiskuvan selkeäksi kuin sees päivä mitä tulee tämän äijän horinoihin? T naiselta

    Eikös se ole jo päivä täynnä? Ota välillä ilta vapaata. Ei kai se ole niin vakavaa, vai onko?

    Äänestä

  • Anonyymi00008 kirjoitti:

    Eikös se ole jo päivä täynnä? Ota välillä ilta vapaata. Ei kai se ole niin vakavaa, vai onko?

    Entäpä itse- otatko yhtään pekkasia omasta pahantahtoisuudestasi? Illat pitkät kärkyt näitä äijän loruja ja maalailet kuvia

    Äänestä

Vähän liian nätti aloitus😒 että uskoisin tai mitenkään reagoisin...jos on ikävä niin puhelin on kätevä kapine.

Äänestä
  • Moi. En soita ja tiedät miksi.

    1Äänestä

Oliko Raisalta

Äänestä

Ihmiset sanoo paljon mutta niin vähän tarkoittaa. Voimia!

1Äänestä

Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

Vai olitko oikeasti tosissasi? Pakko oli laittaa stoppi tilanteeseen niin henkisesti loppu.
Nyt ikävä on koko ajan💔lupasit että nähdään kun tilanteet vähän selkiytyy.
Milloin nähdään, mukava olisi viettää aikaa kanssasi. Ikävä on sinua❤️❤️❤️❤️

Naiselta 🌹

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu