Hyvä korikorjaamo

Anonyymi-ap

Moi,
Olisin vaan kysässy, tiiättekö suositella hyvää korikorjaamoa. Auto on ottanut vähän lommoa etukulmaan, konepeltiin ja kylkeen. Ei mitään hikipajaa, kun on vähän parempi Baijerilainen menopeli kyseessä. Pitäs saada myös ensiluokan maalausjälki, mustasta näkyy noi virheet niin helposti. Ai niin, toisen puolen aluvanteet on saanut ihme osumaa, ihan kun olis fillarin stonga raapinu vanteisiin pahat vekit. Saako niitä korjattua?
Tiiän kyllä et Joensuun Laakkosella tai siis nyky Hedinillä varmaan homma hoituis. En vaan nyt huvittas mennä pyöriin Joensuun kaduille autolla.

11

1212

    Vastaukset 11

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Anonyymi

      Jos on vinkkarit rutussa, niin vaikka eskon autopaja lännempää.

    • Anonyymi

      Kyllä tekijä tiältä löytyy autolles

    • Anonyymi

      Ja Eskon pajalta" loiva MR Perfekt"

    • Anonyymi

      Aivan, aivan! Varmastikin totuudenmukainen ja vilpitön kysely, joten siihen tulee suhtautua täydellä vakavuudella! Lieksassa kuuluu olevan, tämän palstan kirjoitusten perusteella, hyvinkin taitavia ko. automerkin ehostajia, niin eiköhän apua löytyne.

      • Anonyymi

        Korjaan: Ei tämän palstan, vaan Lieksan palstan kirjoitusten perusteella😆


    • Anonyymi

      Pärnäsen korjaamo

    • Anonyymi

      Jos on Massii niin miksi korjata, Ostaa uuden, Vai onko massit vähissä

      • Anonyymi

        Totta, massimiehet ei jää itkemään kolhiintunutta autoa. Uutta tilalle.


      • Anonyymi
        Anonyymi kirjoitti:

        Totta, massimiehet ei jää itkemään kolhiintunutta autoa. Uutta tilalle.

        Köyhät korjaa kulkuneuvojaan, rahakkaat pistävät niputukseen


    • Anonyymi

      Tarvitsetko pallon

    Ketjusta on poistettu 8 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Olivia Oras kuollut

      Taidepariskunta Reijo Oraksen ja Johanna Oraksen ihana päivänsade. Liian nuorena lähti. Osanotto läheisille 🥲 IS
      Kotimaiset julkkisjuorut
      56
      1784
    2. Kajaanissa on kadoksissa 27vuotias nainen.

      Poliisin tiedoteessa on ,että 1.9.2026 katosi kajaanissa 27vuotias nainen. Kuva löytyy ja tiedot pituudesta ,iästä yms.
      Kajaani
      13
      820
    3. Mies sun käytös satutti...

      Mahdatko sitä ymmärtää...😔 Olisipa kaikki mennyt hyvin. Vaikea tästä on enää mitään ihanaa rakentaa.
      Ikävä
      41
      688
    4. Onko ankeampaa kyläpahasta kuin Haapavesi?

      Koiria kidutetaan, mustalaiset vie invaparkit, makkarakastike on finedining, kylät kuolee pois, nuoret häipyy pois ja ke
      Haapavesi
      41
      656
    5. Sukunimesi eka kirjain?

      🤗
      Ikävä
      42
      611
    6. Kerro vain.

      Lipsauta johtolanka...
      Ikävä
      80
      596
    7. Mies tykkään edelleen sinusta

      Harmittaa vaan tämä tilanne. Tai se kun ei ole mitään tilannetta.
      Ikävä
      47
      584
    8. Tönölän hukkaputki

      Tönölään rakennettiin kunnon hukkaputki verorahoilla. Ihmettelin tätä mökki sekamelskaa jo alunperin, Eikö tuollainen le
      Kuhmo
      35
      564
    9. Ei mitään käytöstä

      Ei Jumalauta. Videoidaan kun jollain hengenvaarallinen tilanne. Ja laitetaan nettiin. VITTU HÄPEÄ. Olisko kiva jos su
      Ähtäri
      29
      526
    10. 42
      489
    Aihe